Mám skvelého chlapa ale neviem, či bude dobrým otcom.

misel714
11. máj 2019

Mám totálne skvelého chlapa, je super, zbožňujem ho, ale v podstate nemá dobrý vzťah s deťmi.
Keď sme s rodinou, kde sú deti alebo tak, nevie sa s nimi hrať, má chladný vzťah k ním a vždy pripomienky, že prečo toto nevedia, prečo tak rozprávajú, toto by nemali už robiť a tak. Popritom sa jedna o veľmi malé deti, čo je normálne. Napríklad ideme po ulici a ja sa rozplývam nad bábätkami, batolaťami, a predškolskym vekom a on vždy prekrúti oči, že normalny človek, nič na tom nevidí.
Deti by aj chcel, ale ja sa bojím, že keď k ním nemá prirodzene vzťah, či bude dobrý otec, či si nájde vzťah a bude dobrý otec.
Čo myslíte?

kassandra25
14. máj 2019

@misel714 no ja mozem povedat, ze a co, opustis ho teraz??? Tazko, si nanho namotana. Podla mna neni ani vobec az taky super v inom, a "len tie deti", tak to je taka jeho slaba stranka. Pozri, mam manzela, ktory dokonca aupair k dietatu robil, mal s tym cudzim dietatom, chlapcom, vybudovany kamaratsky vztah a ziskal si u neho po dvoch mesiacoch aj prirodzeny respekt, ale teraz, musim povedat, mame nejaku tu dobu, uz, vlastne deti, a tym, ze v minulosti sa uz ukazal, ze dokaze mat nejaky vztah aj k cudziemu, zato som si ho vzala, egoistu by som si urcite nezobrala, ktoremu vadi vsetko a vsetci, ktori sa dokaze rozplyvat zrejme nad vlastnym pohladom do zrkadla, a nie nad babetkami, ako pises. Chcem tym este povedat to, ze hoci som si brala nadseneho chlapca zo zivota, aj z deti, aj z cudzich deti, co by som zato dala, keby mu ta mladickost ostala dodnes, dnes realita je taka, ze dost je vsetko na mne, aj blaznenie sa s vlastnymi detmi a jemu ostalo to zabezpecovanie rodiny a len ako na baterky, aj to len sem tam, ze na, tu mas, precitaj tomu malemu konecne rozpravku uz aj ty. Takze nie, nebudem ti tlacit kaleraby do hlavy, nevidim ani zdaleka toho tvojho super, aj ked sa ho zastavas, ale pritom citis aj ine veci z neho, je to na tebe, ci sa chces presviedcat, akeho chladneho z kamena si chces zobrat a ci " sa nepolepsi pri vlastnych detoch, nahodou", ked sa ti takyto paci, bez si ho zobrat🙂)))

sense
14. máj 2019

Moj chlap bol rovnaky aj je a ja do urcitej mieryctiez ale nase dieta zboznujeme...

zuzi0911
14. máj 2019

Ja som mala také známe. Ze oni deti neznášajú, radšej budú mať psa a podobne a teraz sú z nich úžasné matky🙂..
Aj u chlapov to tak býva. Predsa len vlastné je vlastne🙂

alyn
14. máj 2019

Tak, mne by to vadilo aj by som mala obavy. Napr svokra mi hovori ze ona nevedela aky bude jej muz otec.. ale podla mna to zena vyciti, vidi.. ci je tam zaujem, ako vychadza s detmi.. ja som vedela, ze moj muz bude skvely otec, lebo si vzdy vyborne rozumel aj s inymi detmi a mal nadhlad. Neviem poradit, mala by som rovnake obavy, ale vidim, ze mnoho zien tu pise ze su skvelymi otcami..tak asi je tam sanca...

ivana11155
14. máj 2019

@misel714 nie su to jeho vlastne deti, ku ktorym sa nema. Vlastne je vlastne a cudzie je cudzie.

cookie29
14. máj 2019

To nic neznamena... moj muz ma dve dospele dcery, 21 a 19r. A vzdy sa tvaril ako super otec a dcery ho zzboznuju. Ta starsia mala od narodenia zdravotne problemy a on s nou chodil po lekaroch a operaciach. Vzdy sa vedel prihovorit aj inym detom. Ja nie...
Mame spolu syna. A ja mam pocit, ze v zivote nevidel male dieta.... Vazne. Ked je pokakany a chcem, aby ho prebalil, tak "preco ja?" alebo "to pocka"... Ked drobec plakal, tak ho kludne nechal... ved preco, deti placu... obcas za mnou pride s tym, ze ci ideme na plavaren... ehm pred dvoma dnami malo dieta 40°C, to myslis vazne? atd atd atd... ked ideme k lekarovi, maleho si vezme, aby sa ukazal, aky je dobry ocino... ale ked bolo treba davat antibiotika a maly nechcel a jacal, tak sa na mna pozrel s tym, ci to je naozaj nevyhnutné (zapal ucha s prasknutym bubienkom a hnisavym vytokom)....
Podla mna sa dost tazko odhaduje, aky bude kto rodic. Myslim si, ze aj my samy zeny sa kolkokrat prekvapime samy seba... poznam vela chlapov, ktori sa k detom nemali a ku svojim v pohode a zase ako vidis, ten moj mal vsetky predpoklady byt super otcom a je na h... ano maly ho ma celkom rad a aj jeho dcery, ved spolu maju len dobre chvile, z tych menej zaujimavych sa on vyzuje....

nini1010
14. máj 2019

😁😁😁 to ani neries 😁 uprimne,ja vlastne dlhsie ako hodinu znesiem len vlastne dieta.Svoje zboznujem,cudzie velmi nemusim neviem sa s nimi hrat.Mala som zmatene pocit dokonca aj pocas planovaneho tehotenstva.Vlastne je proste vzdy vlastne,fakt to neries,nic to nevypoveda.

dadka_bb
14. máj 2019

Ja som taka ista .mam rada len svoje,a kamaratky co maju deti. Na uplne cudzich detoch si presne ulietam typu "boze ma 4 a este nevie vypotit suvislu vetu?" Hah. Ja viem hrozne. A nedajboh su hlucne, vytrhuju hracky ,strkaju atd.

gab1sol
14. máj 2019

Ja sa ťa opýtam inak... Odkiaľ vieš, že budeš ty dobrá mama pre svoje dieťa? To, ako sa správame k cudzím deťom nemusí byť vždy zrkadlo, ako sa budeme správať k tým vlastným. Vlastné dieťa človeka zmení, obvykle k lepšiemu (aj keď sa občas stane, že ta zmena je negatívna).

andulka1610
14. máj 2019

Moj muz je tiez taky chladnejsi aj ked on sa vie zahrat aj s cudzimi detickami tak som si hovorila zase opak 🙂 ale nebol vobec na novoredenecke obdobie ani na batola az ked mala bola vacsia, vie rozpravat, hrat sa tak sa spolu blaznia a je to jeho milujuce dievcatko. Nic si z toho nerob, vlastne je vlastne a tazko sa da podla tohto urcit ci naozaj nebude dobrym otcom. Drzkaj sa

hrdkova
14. máj 2019

Môj chlap nechcel zobrať cudzie dieťa v perinke dokonca ani do rúk...tiež mi nebolo všetko jedno, že ako asi bude pristupovať k naším deťom a nikdy mi to ani nechcel vysvetliť, jednoducho ja nie som na také...ale postupom času z neho vyšlo, že to bolo zo strachu aby im neublížil a rovnako sa správal inak keď nebol otcom ako teraz keď už máme vlastné. Je úžasný otec a som rada, že som to zbytočne nenafukovala a nechala to prirodzene plynúť...každý máme v sebe srdiečko a aj ten najtvrdší chlap pri tom svojom bábätku zmäkne 🙂 uvidíte 🙂

katulik123
14. máj 2019

@hrdkova blbosť ako traky. Sú chlapi. Ktorí nezmenia sa ani pri svojom dieťati. A s dieťaťom nepomôžu, nezdvihnu ho na ruky a podobne. Takže tvrdiť, že každý zmakne je totálna blbosť. Ani všetky ženy nemajú materinský cit a k svojim deťom sa nemajú.

elementissa
11. aug 2019

Však ale to je normálny muž. Ja som rovnaká. Tiež nemám rada cudzích faganov uvrestanych a ani sa nerozplyvam nad babuliatkami v kočíku ake sú roztomilé nununu... 🤪🤪 Ani môj muž nie je taký, ale naše vlastné mame radi. Však sme sa preňho rozhodli a chceme z neho vychovať hodnotného človeka. Dieťa nie je plysak na maznanie, ale zodpovednosť. Muži to vidia tak. Našťastie aj niektoré ženy... Bohužiaľ, nie všetky.

jenny333
11. aug 2019

Ja osobne niesom milovnička deti. Ľubim len to svoje.

missdiva
11. aug 2019

@misel714 ja teda nesuhlasim s nazormi, ze po narodeni sa isto zmeni... Z tohto tu vznikaju tie temy ako je partner po narodeni dietata kazdu volnu chvilu dobrovolne mimo domu a nepomaha. 😢
Na tvojom mieste by som partnerovi povedala, ze ma jeho chladny vztah k detom trapi (rozhodne sa nemusi naklanat k babatkam do kocika a rozpyvat sa ake su zlate ale vadilo by mi ak by mal pripomienky ake su neschopne ked su male)...
Nechala by som mu nejaky tyzden nech nad tym popremysla a potom by som sa kamoske alebo niekomu z rodiny ponukla, ze mu postrazime dieta a uvidis ci ti bude pomahat a aspon trochu sa snazit. Zopakovala by som to strazenie viackrat. Ak sa aspon trochu bude snazit je vysoka sanca, ze vase dieta bude zboznovat. Pokial svoj pristup nezmeni ani trochu s najvacsou pravdepodobnostou to ani pri vlastnom dietati nebude ine.

katulienkax
11. aug 2019

Ja ked som nemala deti tak cudzie by som strážiť nevzala ani za boha a to som zena a matka 2 deti. Proste k cudzím deťom som nemala absolútne žiaden vzťah a nie som aninten varovani typ co musimza každú cenu niekomu cudzie decká varovať. Takze chlap nemusí mat vzťah k cudzím deťom.

ruzicka1989
11. aug 2019

Moj manzel tiez nema ktovie ako rad cudzie deti, napriklad ma maleho takmer trojrocneho synovca ale hrat sa s nim velmi nevie... Ale nasho maleho synceka zboznuje 🙂podla mna je to obrovsky rozdiel vztah k cudziemu a k vlastnemu, tiez nie som taka zeby som vedela vkuse saskovat a hrat sa s cudzimi detmi

junova
11. aug 2019

Ja som vždy bola taký materinský typ, od 17 som kocikovala deti všetkým kto mi ich požičali, mám rada aj cudzie deti, dokonca som ich cez materskú aj strážila mamina, ktoré nemali kde deti nechať ale taká tá skutočná láska prišla až narodením vlastných detí. Je to niečo oveľa silnejšie ako náklonnosť k cudzím deťom. Môj muž pred svadbou tiež žiadny vzťah ku deťom, niežeby cudzie neznášal, len boli pre neho otravné a hlučné a svoje deti zbožňuje a nevie sa hrať s nimi. Dobrovoľné sa vždy prizná, že jeho nebaví hrať sa so synom s autíčkami. Takže toto sa nezmenilo.