Mám veriť 3 ročnej dcére, že nezjedla atramentové bombičky?

ematko29
14. jún 2012

och mamičky mám problém.moja dcera má 3roky je rozumna neberie veci do pusy aj tak sa bojím.staršia mi chodí do školy aatramentové bombičky som mala odložené na skrini upne hore.teraz som dosla do detskej atie bombicky ja neviem akym zazrakom su rosypane na zemi .pytam sa malej či to nepapala aona ,že nieže ona papa mliečko apolievočku.ked tak na ne pozerám tak oni su velke asi 4centimetre anemaju obly povrch skor sú po bokoch ostrejsie mam jej veriť ,že to nejedla?

katka1981
14. jún 2012

@ematko29, radsej sa zlaknut, ako ostat kludna a potom bude neskoro, v pohode. Ja som tiez taka 😀 Najprv panika a potom klud 😀 Ja viem, nic moc, ale co sa zabijem, hlavne, ze je vsetko ako ma byt.

renab
14. jún 2012

@katka1981 môj syn si v deviatich rokoch pchal do nosa fazule a potom meral, ako ďaleko ich dofúkne..... 😒
ako malé dieťa si nikdy nič nejedlé nedával do úst ani do iných otvorov. ale toto bol pokus.... takže ja už nikdy nehovorím nikdy 😉

ematko29
autor
14. jún 2012

@katka1981 môj krstny syn začal všetko pchať do pusy po 4roku si prestav.ačo sa tyka tych fazuliek v kuchynke ,ja by som sa bála,nevieš čo ju môže napadnúť.predasa fantázia pracuje.radšej jej to pozberaj 😀

katka1981
14. jún 2012

@renab, ved to prave, ze co doteraz nebolo, moze prist