Mám zlý spanok

tomas12345685
27. feb 2018

Ahojte, je tu prosím vás niekto, kto pocas noci zle spí ? Ak áno, tak kolko hodin naspíte denne a spíte prerusovane alebo vkuse ? Ja uz dost dlho spím tak že spím 2,5 hodiny a potom sa zobudím a potom spím 3 krát po hodine. Je tu dakto kto má podobny spánok? A ak áno ako dlho?

siska53
27. feb 2018

@tomas12345685 moj muz tak ma uz da sa povedat,niekolko rokov.. Velakrat sa zobudi v noci,je nejaku dobu hore,pootm.zas na chvilu zaspi... Ale odkedy sme.sa.prestahovali,spi lepsie..da sa povedat,ze uz le ked chce pracovat skoro rano,tak si da budika a vstane..ale fakt je,ze pomohla zmena.. Zle spaval mozno 3roky..
No v rodinr mame tetku,ktora spava 4 hodiny vkuse a jej to staci,viac nepotrebuje..

emocka
27. feb 2018

@tomas12345685 Ja som tak mala. Opakovane. Bolo to nepríjemné. Pomohlo liečenie, antidepresíva. Teraz už nepotrebujem nič.

deti95060810
27. feb 2018

to poznám...veľmi nepríjemné. ale aj môj otec tým trpí ,tak si myslím že to máme asi v génoch....skús si niečo da´t na ukľudnenie - buď Persen, alebo nejaký čaj ....

agikaku
27. feb 2018

No ja som to mala tak, že večer som okolo 19.00 bola už neskutočne unavená, ale ľahla som okolo20.30 a zobudila som sa okolo druhej v noci, lenže s tým som sa budila, že ma pálilo celé telo a do rána som presedela, proste cítila som sa zle, pomohli antidepresíva a vybrala som 10 injekcií na ukľudnenie. Na niekoľko rokov mám pokoj, ale občas sa to vráti, ale už viem ako na to.

agikaku
27. feb 2018

Neprajem to nikomu, je to veľmi nepríjemné.

agikaku
27. feb 2018

@emocka A to ste iba nemohli spať, či aj iné príznaky ste mali??

deti95060810
27. feb 2018

keď sa nevyspím, tak sa cítim zle, nechce sa mi ani jesť, sem tam mám závraty, mám pocit že "idem zomrieť"....proste celé zle.

agikaku
27. feb 2018

@agikaku No ja som nemohla spať, teda nadalo mi zaspať to pálenie tela, mne sa veľmi chcelo spať, keď som zadriemala, hneď som sa strhla, že telo mi nedovolí spať, no proste taký nepokoj, tým pádom som bola cez deň unavená, nemohla som jesť a tak, strašné to bolo.

agikaku
27. feb 2018

@deti95060810 a vám sa ako prejavuje, čo vám nedá zaspať?

agikaku
27. feb 2018

@agikaku No to ak som mala tie stavy, tak to so bola celý deň unavená, len som chcela ležať celý deň, nemala som chuť jesť, no a v noci to bolo najhoršie, spánok len plytký, ked som sa zobudila o tej druhej v noci do rána som nezaspala, teda ja som driemala, lebo strašne sa mi chcelo spať, ale len som sa striasla a už som bola hore, Hrozné dačo, a vy ako??

hanka1674
28. feb 2018

Niekedy takýto trhaný spánok mávam aj ja, no neviem čím je spojený

agikaku
28. feb 2018

Ono to raz za čas nevadí, ale dlhodobý zlý spánok vedie k depresii, resp. už je spôsobený psychickými problémami.

klaudi31
1. mar 2018

Možno by bolo dobré ísť do nejakého spánkového centra :/