Máme mesiac a problém so spánkom.

vojtasova
2. apr 2020

Ahojte chcem sa poradiť..môj syn,má zajtra mesiac..trápi ma jeho spánok je to normálne.ze cez deň si síce pospi..ale je to s takým mrmcanim a pucenim sa chcel by vybrať ruky.. pritom on spinká a tie zvuky vydava..taktiež aj v noci sem tam...a niekedy ani nespí len Kuka..a potom zase zacne..mrmcat pýtam sa preco...lenže ja by som ho dala spinkať bez perinky čo keď sa budí rukami.. neviem čo robiť napapany je.. prebaleny tiež..spi len v perinke.. pancuskach.. niekedy len v perinke a body.. poraďte..
Potom nás trápi zapareny zadoček..od doktora máme imazol..skúšali sme aj baliť len do bav.plienok..pouzivam čistú vodu..aj ho opláchnem pod tečúcou vodou .. často kaká..môže to byť tým ? Skúšala som aj sudokrem nevie m ako ku pomôcť.. aby taký zadoček nemal..ešte má trápi že po kojeni ..sa asi buď preje..neksutocne..ale neodrgne ako kedy dám ho ak na bok do postieľky..stávalo sa vám že veľa vygrckaa!
.. kozmetiku používam hipp pri kúpeli a dobre je..poraďte dakujem

lindusss2016
2. apr 2020

@vojtasova ano, je uplne normalne, ze deti sa hmyria a vydavaju zvuky. Su to predsa zive bytosti, nechci, aby ti drobec spal ako babika 😁 tito krpci mavaju casto problemy s bruskom, len vela masiruj v smere hodinovych ruciciek okolo pupka, ale ozaj vela, staci len jemne cez bodycko hladkat brusko, urcite sa mu to bude pacir. Co sa tyka spanku, skus ho davat na brusko, ak mas monitor dychu. Niektore deti perinky neoblubuju, moja dcera v tom vobec nechcela byt a ani nebola, nezniesla ani len spaci vak, ked bola starsia. Treba skusat, zistit, co ma tvoje babatko rado a riadit sa tym. Drzim palce a zelam vela krasnych spolocnych chvil 😊

denkabemommy
2. apr 2020

Nemá reflux?.. kojené dieťa nemusí odgrgnúť, deti často kakajú v tom veku (aj do každej plienky), treba často meniť a veľa ritku vetrať, keď je zaparená (dať pod neho jednorazovú podložku a nechať vetrať)

nickpick
2. apr 2020

@vojtasova niektore deticky sa necitia v perinke dobre, su nou obmedzovane, moja dcerka spala od malinka bez perinky navolno, skus aj tak, ak by si mala ale pocit ze sa tymi ruckami prilis budi skus ho zabalit do tenkej prikryvky, na youtube je vela videi ako sa to da urobit, co sa zapareneho zadocku tyka, skus krem bepanthen a zmenit znacku plienok, pri kazdom prebalovani umyt pod tecucou vodickou, v priebehu dna nechat zadocek viackrat naholo, ak tam ma ranky skusila by som omyvat aj repikom...

evitka83
2. apr 2020

@vojtasova ja mam doma to iste. Maly ma 3 tyzdne. Ma reflux, takze grca pravidelne. Krmi sa prakticky skoro nonstop. Kojim aj dokrmujem. Po UM vydrzi 2-3h syty. Po mojom mlieku pyta po hodine zas. Co je prakticky nonstop. Kojim ho aj hodinu. Trochu sa naje, odgrgne, naje odrgne atd. Asi na 3x a potom ho este nosim vo zvyslej polohe, aby mu to stieklo do zaludka a negrgcal, davam ho spat na lavy bok a do vyvysenej polohy. Vacsinou ked zacne revat, tak kvoli tomu refluxu, ked sa mu vracia mlieko a pali ho zaha. Ked ti nezabera sudocrem, vyskusaj iny krem. Najlepsie su tie rybacie pasty. Mij syn ma tiez otoceny rezim, vacsinu dna prespi a potom cumakuje v noci. Pomaly to posuvam. Musis ho cez den zabavit. To, ze ma mesiac neznamena, ze nevnima. Prihovaraj sa mu, ukazuj veci a pod. Skusila by som nosic na tvojom mieste tiez. Drzim palce

vojtasova
autor
2. apr 2020

Dievčatá malého dávam aj do ulitkyy,nemyslím si že je hladný..nebudú sa každých 10-30minut..myslím si že mám dobrý tok mlieka,keby mu bolo málo ppsce stále a na cicku je tiež vkuse...proste sa budí rukami ... a puci sa keď ho poviazem v noci spinkať spi ..nie vkuse a dlho ale spi... A budí sa na mokrú plienku a kakanie ako každé dieťa
Repík skúšala som..prešlo a zase to tu máme..čistá voda umývam stále..aj ho dám pod tečúcu vodu aby som mu to netrela...plienky mám dady,skúšala som aj Pampers...a dávam ho aj na bruško ...ale nevydrží mi dlho to len tak pokukat Max..5 minút...a čo sa týka..reflux nemá.. negrcka vždy ..vygrcne to čo ku nepasuje..a nestravi žalúdok...a niekedy grgne áno m ho vyššie v postieľke...a aj na boku je..proste on spi ale keď mu napr.vypadne dudlik už hľadá...aby sa upokojil dudka si...už som s toho na nervy že mu furt vypadá a zlosti sa 🤣🤣🤣🤣nemyslim si že môj syn má otočený režim. V noci .. niekedy pokuka ale zaspinkaaa

bakita24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
20. aug 2020

@bakita24 naco vsetko spamujes???