Mamičky lekárky a medičky. Aký máte názor na tehotenstvo a dieťa počas štúdia?

simonanov14
29. jún 2018

Ahojte, vela krat mi tato stranka pomohla preto sa opat obraciam sem, (co ma videlo k vytvoreniu uctu).
Rada by som sa vas opytala, ktore ste boli v podobnej situacii alebo ste studovali medicinu, co si myslite o dietatku v tretom/stvrtom rocniku, ako ste to zvladali, ci je to dobry napad, a ci nahodou nemate nejake info o individualnom plane na LF v Martine..
vopred dakujem za kazde informacie

calava
1. júl 2018

@simonanov14 ahoj podľa môjho názoru je to veľmi dobrý nápad, nič ti neujde neboj... Ja keby som mohla vrátiť čas, isto by som do toho išla, lebo teraz už s tým mame problémy...

katulienkax
1. júl 2018

Ja si myslim ze to dobry nápad nie je. Lebo po skončení studia este čakajú atestácie, roky v nemocnici a pod. Ibazeby ti stari rodičia velmi pomáhali. Ale dnešní stari rodičia to este zvyčajne majú dlho do dôchodku.

cuttina
1. júl 2018

@simonanov14 Ja by som do toho v 4-om isla. Neskor mali mnohe spoluziacky uz problemy.

mimmiba
2. júl 2018

Určite v pohode 🙂 Neviem ako v Martine ale v Bratislave to dosť závisí od toho akých vyučujúcich ako ľudí stretneš... A sú tam obmedzenia čo sa týka dochádzky na niektoré predmety resp. oddelenia ale to ťa budú informovať na študijnom ( . Nechápem čo to s tým majú atestácie a roky v nemocnici...?? :D veď to ti neujde, radšej si odroď kým si mladá, určite je to jednoduchšie popri 4 ročníku ako popri atestačnej skúške 🙂 a stále jednoduchšie behať okolo bábätka v 25 ako v 35 alebo v 40... držím palce keby si mala nejaké otázky tak sa pýtaj 🙂