Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Maminky, ako trávite voľný čas?

29. máj 2020

Ahojte maminky,ako trávite voľný čas keď máte?Narodilo sa mi moj vytúžený chlapček.Este keď bol v brušku,som uvažovala ako budem tráviť voľný čas pri ňom.Chcela som začať s pečením,naučiť sa zdobenia alebo napísať si knihu.Alebo naučiť neaku profesiu aby som mohla pracovať z domu do budúcna.No ako sa malý narodil, celý deň sa starám oňho.A čo mám málinko voľného času snažím sa postihat domácnosť,variť upratať rýchlo pokiaľ spí.Pri ňom nemôžem nič Je strašne na mňa naviazaný.Vidim.ze z môjho uvažovania asi nič nebude.

dollyzv
29. máj 2020

Ja si myslím že je úplne prirodzené že je na teba naviazaný a že ťa potrebuje 🙂 chápem že si si to predstavovala inak,napr. Že celé dni len prespí a budeš mať kopu času..ale také šťastie má len pár vyvolených mamičiek 🤣🤣 a tá väčšina je naozaj rada keď stíha aspoň domácnosť a večer odpadnú do postele. Čím bude starší,tým viac samostatnejší a možno aj toho času viac bude 🙂 ak sa potrebuješ odreagovať teraz,alebo si oddýchnuť zapoj otecka alebo babku

sapetka
29. máj 2020

No ja vo svojom volnom case sa ucim jazyk a naucila som sa kvaskovat😁

arianna25
29. máj 2020

Aky je velky tvoj chlapcek mila autorka? Moj ma rok aj dva mesiace, uz sa aj pohra sam, ale vyzaduje si aj pozornost. Pri nom od zaciatku nestiham nic navyse. Zato moja dcerka bola taka, ze pri nej som stihala viac. Vedela obsediet na jednom mieste, a vyzadovala si menej pozornosti. Kazde dietatko je ine tak som si povedala, ze si aspon synceka viac vychutnam a ked podtastie, tak sa budem niecomu venovat. Asi musime byt trpezlive 😊

autor
29. máj 2020

@arianna25 Má 10mesiacov a zatiaľ nezahrá sám ani minútu.

heidy222
29. máj 2020

Pri dcere som sa naucila Po nemecky a napisala doktorandsku pracu a teraz pri dvoch detoch mi Len jednu knihu precitat trvalo 3 tyzdne 😂

deti95060810
29. máj 2020

@heidy222 fíha...takto ja pri mojich 4 by som už mala vedieť aspoň zo 3 sv. jazyky...😉 Opak je pravdou, som rada keď si vôbec sadnem...

heidy222
29. máj 2020

@deti95060810 vsak od druheho to ide s volnym casom dole vodou. A to ma este manzel nahovara na tretie 😱

katulienkax
29. máj 2020

ehmnoo🙂 asi si citala vela knih alebo ti kamosky navraveli ze co sa da pri babatku stihnut, ja som najradsej citala ked spali alebo som si pospala, nijak inak som volny cas netravila 🙂 ono to zavisi od povahy detata, viem ze niektore si spravili aj VS ale to museli mat pomoc preveliku

katulienkax
29. máj 2020

@heidy222 manzelia ked nahovaraju tak nech si idu na 3 roky rodicak 🙂 bud to chce velmi zena ( to tretie dieta) alebo ked nechcu byt manzelia na rodicaku 3 rokynech su ticho 🙂

tramtada31
29. máj 2020

Záleží, aké má kto deti a aj od veku. Okolo toho 1,5 roka už veľa deti bývajú samostatne jednotky, aj sa pohraju , aj už nie sú toľko naviazané, takze asi až vtedy bude čas na konicky a rozvoj😊 inak ja mám pocit, že po narodeni druhého dietata som toho viac stíhala ako keď som mala jedno

veverickav
29. máj 2020

naucit piect sa moderne zakusky a dekorovat ich sa chcem naucit aj ja ..... ale pri dvoch detom.... 😔

majamat
29. máj 2020

dcera je uz vleka,a le po narodeni som nemala cas na nic. volny cas nebola abola som tak chronicky nevyspata, ze ked som si s nou na rukach sadla, zaspavala som.

zorkahorka
29. máj 2020

Tak ako hovoria baby.cim je dieta starsie,tym je samostatnejsie a vies ho k tomu vuest aj ty.a ak mas pomoc od manzela alebo od niekoho z rodiny,nieco postihas aj navyse

Tu začni písať odpoveď...

Odošli