Manželské večery - skúsenosti s kurzami

adiacik4
5. okt 2013

Chcem sa spýtať, či nemá niekto konkrétnu skúsenosť s kurzom "Manželské večery", ktorý sa koná pre manželov v rôznych cirkevných spoločenstvách. Ak áno, aké máte s tým skúsenosti? Boli ste spokojné s kurzom? Dal vám kurz niečo nové do manželstva? Odporúčali by ste aj ostatným manželom sa zúčastniť takéhoto kurzu? Ďakujem.

mima4
5. okt 2013

@adiacik4
moji znamy boli, ja som im strazila deti a velmi si to pochvalovali.
My s manzelom sme boli na stretnutiach pre snubencov, taky vikendovy pobyt to bol a bolo to fantasticke 🙂 Odporucala by som kazdemu paru, ktory uvazuje nad manzelstvom 🙂

majmik
6. okt 2013

@adiacik4 boli sme a bolo to to naj co sme mohli spravit. Mysleli sme, ze mame super manzelstvo, ale take veci vyplavali na povrch, nebyt toho kurzu o kope veci neviem a nemam sajn co si o mne manzel mysli, navyse som sa mu ja konecne s vecami, co a trapili, priznala.. tiez netusil.. no neviem ci by sme sa niekedy bez toho navzajom len tak vyzalovali 🙂 velmi nam to pomohlo a hlavne v komunikacii, aj teraz vyuzivame niektore cvicenia, kt. sme sa tam naucili 🙂 dokonca komunikaciu aj s inymi ludmi 😀
a nie je to len pre krestanov, ten urz je zamerany tak, ze kludne aj pre neveriacich 🙂 dalsou skvelou vecou na nom je, ze dokope manzelov k randeniu, konecne sme mali cas si vyjst niekam spolu, navecerat sa, no brutal, ja uplne happy, kedze inak cas na take nemame.. este by som to tu vo velkom ospevovala, ak by niekto chcl este dalsie ody, tak len rada dopisem 😀

zuvinka102
6. okt 2013

Možem to len odporučiť je to super vec a otvorí to nové možnosti v manželstve

radddus
20. okt 2013

my sme tiež boli a myslíme, že nám to pomohlo🙂 a to máme super manželstvo, ale stále je na čom pracovať)

jozko12345
17. mar 2015

Ja som tiež s večerami úplne spokojný ,tiež odporúčam ďalším rodinám, ale ak sa niekto nechce prispôsobiť má to opačný efekt . Chce aby bol iba on ukrivdený, on odprosený , vidí krivdu vždy v inom tak si zapametá iba to čo pasuje iba jemu. A začne vyčítať partnerový ešte viac. Ja som toho dôkazom.

ika30
28. mar 2016

my sme na nich boli a veľmi nám to pomohlo, veľmi nás to zblížilo, dozvedeli sme sa o sebe viac, nič sa nerieši s nikým iným len s partnerom, odporúčam každému, či už má problémy alebo má krásne manželstvo))))