Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte doma malého závisláka na vlasoch?

dievcatko01
10. jún 2013

Mate doma maleho zavislaka na vlasoch? Co proti tomu robite, aby vam deti nechytali vlasy a nekvakali vas?

kvetinka211
10. jún 2013

@dievcatko01 kebyze nenosim cop, tak som uz davno plesata :D Najvacsia mnamka je mat zamotane auticka vo vlasoch ...

mataklinec
10. jún 2013

Ahoj, môj Davidko bez vlasov nevedel zaspávat. Ked mal 4 roky prestal mat dudlik a zázračne prestal mi tahat aj vlasy. Jednoducho mu to bez cumlika uz nechutilo.... Bola som velmi prekvapená, pretože som myslela, že táto jeho závislost na mojich vlasoch bude trvat dlhšie.... 😉

fugu77
10. jún 2013

Ahoj, ja mam tiez malu vlasovu zavislacku. Spociatku mile, potom to prerastlo az do trhania mojiích vlasov z lasky 😉 . Teraz je to uz opat v poriadku. Zabera vsak na nu aj ked jej poviem ze mas svoje vlasy ...automaticky prechadza do nich.

donkacik
10. jún 2013

ahoj, v tohtomesačnom mama a ja sa tomu akurát venujú

kikatko
10. jún 2013

mám a každý deň ich nie len tahá a natača si ich na prsty ale kedže je už vačšia tak aj čese a robí mi učesy- sem tam aj lego panačiky, vykrajovačky a pod. vytahujem. mne to ani nevadí- len to žere moc času- tak 30 minut denne musím sediet v jej salone krásy. vlasy mam po zadok a na počudovanie mi ich moc nevšklbe a ani nie su zničené

maminag
10. jún 2013

ahoj, môj starší, keď bol malý, takisto mi natáčal vlasy, bez toho ani nezaspal, a keď už mal natočený prstík celý, tak ťahal dovtedy, kým ich nevytrhol všetky, teraz je už veľký, a prestal, keď začal ako tojročný chodiť do škôlky, ale asi to má v génoch, po tatinovi, lebo keď ľahneme na gauč pred telku, momentálne tatinkova ruka v mojich vlasoch a natáča a natáča.....ale už neťahá.......vtedy je to príjemné......prajem veľa trpezlivosti...