Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Mierne vypuklá fontanela, skúsenosti?

Fontanela
lius
26. okt 2019

Mate s tym skusenost? Boli sme na pohotovosti, vraj je dcerka zdrava

nikpa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzik307
26. okt 2019

@nikpa pri dehydratacii je fontanela vpadnuta...

lius
autor
26. okt 2019

@nikpa pije dost, ma plienky mokre

nikpa
26. okt 2019

@zuzik307 máš pravdu, zle som to prečítala 🙄

macekovam
26. okt 2019

@nikpa vtedy je prepadnuta

nikpa
26. okt 2019

@macekovam áno, áno už som tu písala že som to zle prečítala 🙈🤓

macekovam
26. okt 2019

@nikpa 😈

lindusss2016
26. okt 2019

Moj maly mal raz mierne vydutu fontanelu. Boli sme vtedy v nemocnici kvoli infektu mocovych ciest. Dostaval aj infuzky na zavodnenie. Dr ma ubezpecovala, ze to je kvoli tej chorobe alebo ze je proste zavodneny az moc. Tak aj bolo, presla choroba, dali mu dolu infuzky a zmizlo to. Ako dlho to ma vasa? Ake vysetrenia jej robili?

lius
autor
26. okt 2019

@lindusss2016 a robili vam aj crp? U nás bol priebeh taky: stvrtok horucka 38,2; v piatok sme zbadali asi o 1mm vyklenutu fontanelu, teplota 37,5. Sli sme na pohotovost, vraj je zdrava, robili len crp, neg. Dnes vecer vysyp po cele a brusku, ziadna teplota, inak je usmievava, cula, bez kaslu, soplov...

lius
autor
26. okt 2019

@lindusss2016 a este ako sa prosim prejavoval ten infekt?

lindusss2016
27. okt 2019

@lius tak u vas to vyzera na virozu. Moj maly sa narodil s rozsirenou oblickovou panvickou, takze sme boli upozorneni na to, ze kazdu teplotu treba vysetrit. Mal len teplotu doma, v nemocnici uz zistili zly moc a crp vysoke.

lindusss2016
27. okt 2019

@lius ale fontanrla bola vypukla len asi dva dni. Co vam povedali na pohotovosti, ze z coho to ma? Tak meningitidy sa bat nemusis, to uz by ste davno zistili. Neviem, co este sposobuje tu fontanelu

Tu začni písať odpoveď...

Odošli