Moje 8-týždňové bábo preciká za noc plienku

ema229
11. okt 2022

Ahojte, stáva sa niekomu že 8týždňové bábo preciká za noc plienku pampers? Napr má ju 5 hodín a keď sa zobudil celé pyžamo má precikané ale plienka nie je nejak extra plná

nikpa
11. okt 2022

@ema229 má ju buď zle zapnutu, slabo stiahnutu alebo skôr ma zlú veľkosť.

lenuska9999
11. okt 2022

@ema229 aké pampers používaš? Tie obyčajne nám tiež pretiekli. Pampers Harmony sa osvedčili najviac. Mala ma 3 mesiace, prespí väčšinou už celu noc, čiže mame tieto plienky odskúšané. Prémium Care nám tiež pretiekli v noci.. plus máš jh dobre zapnutu ? Pretiekli aj keď ju kúpila krstná a ona slabo zapína tie plienky. Mali by sa tam vojsť 2 prsty a to je všetko. Takže takto stiahnuté by mali byť

janka_266
11. okt 2022

@ema229 v tom veku som zvykla prebaliť aspoň raz v noci, pre istotu 😃

tianna
11. okt 2022

@ema229 zle zapnutá, prípadne zlá veľkosť. Ešte neviem či máš chlapčeka alebo dievča, no ak chlapca pozor ako je v plienke pipík, treba ho vždy dať tak aby bol akoby v strede.

miadi
12. okt 2022

Zda aa ze nechavas moc na volno plienku a moč vyteka zo stran.

tandariatko
12. okt 2022

Ahoj, ja používam pampers active baby 4+ syn má 12kg +- ... zaspí o 19 zobudi sa o 4 prebalím nakŕmim a spi ďalej. Asi zlá veľkosť plienky skús menšiu ja som tiež kúpila 5 a precikal sa kúpila som 4+ a v pohode 🙂

00momo
12. okt 2022

Nam sa osvedcili Pampers active baby.ale prebalujem hp v noci ked sa zobudi na mliek9

ema229
autor
12. okt 2022

@lenuska9999 tie premium care. Mne aj strašne smrdia. Teraz som začala dávať z DM tie babylove tie aspoň nemsrdia. A nie každú noc máme tento problém. Dnes napr ostala suchá

andrea760
13. okt 2022

Ja som mala ten istý problém, ale uz pri väčšom chlapcekovi, všetky typy plienok cez noc precikal. Naozaj som vyskúšala všetky typy nočných plienok na noc. Skončilo to tak, že som dávala aj 2!🙄🤔😂Bola som úplne bezradná. Až jedného dňa keď som malého zabudla natrieť (malý ma ekzém tak ho špeciálne krémujem od hlavy až päty) som si ráno uvedomila, že je suchý a že celý náš problém bol v tom, že som krémovala aj tie časti tela, myslím si, že boky, kde sa plienka musí prichytiť na suché telo!
Neviem, ci je to váš problém, lebo aj ja som také malé bábo, aké máte, prebaľovala viac krát za noc, ale možno môj príspevok niekomu pomôže 😊 Už som chcela písať aj výrobcovi Pampers😄