• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Moje dieťa je jedináčik

7. januára 2017 
Maart: :grinning: :grinning: to je paradni prispevek :grinning: presne tak to v nasi spolecnosti je :grinning: to mate super, ze mate pro vsechny deti pokojicek.My mame tri plus jedna, ale pokojicek pro malou jen malinky, tak stejne bysme to druhe nemeli kam dat. :pensive:
20. nov 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gtver...napsaly jsem skoro to same..... :wink: , takze souhlas.

....hehe :grinning: ...az budu praci hledat, tak ty deti normalne zapru....
sis, to mně povídej...., znám velmi dobře :angry:
kristi: no uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdy přijedete? :wink:
20. nov 2008 o 17:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kristi....tak to mam presny, hlavne NECO!....ty brdo, jestli me pak (za 3 roky) nikde nebudou chtit, tak to pozenu na ministerstvo (cehokoli!!!)....!!!!!!!! :grinning: :unamused: :rolling_eyes:
20. nov 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maart: ja se vidim nekde na recepci na pul uvazku, stupidni prace, ale me to bavi
20. nov 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hele Sis, tak Tvuj jedinacek bude chudacek (bo bude sam) a moje 3 budou taky chudacci (bo je jich moc)....docela dobry paradox, ze? :grinning:
20. nov 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kris, recepci na plu uvazku?? Tak to bych brala vsema deseti (fakt ze jo!) :wink: ...to je v podstate muj sen a plan....
20. nov 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kristi: ja taky :slight_smile: a nebo managerka velkyho podniku :grinning: :grinning: kecam. Holky, jdu za malou a pak zcela sobecky prcham cvicit pillates, hezky vecer vsem. Rada sem pak jeste nakouknu :wink:
20. nov 2008 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..plu = pul
maart: tak tři děti mi přijdou ještě zvládnutelný, pokud člověk na to má fakt finanční prostředky..ale rodiny s 6dětmi, co nemají, co do huby..to fakt nedávám :angry:
20. nov 2008 o 17:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sakris...sejdem se vsichni na recepci :grinning: :grinning: :grinning:
maart :wink:
fujtajbl, holky, že se nestydíte, jedna málo, druhá moc :grinning: :grinning:
Maart, ja sjizdim inzeraty kazdej den, mam tam vyhledavaciho agenta a takovejch v Pze je...nastesti. 6 hodin - 15tis. staci
:sweat_smile: Maart, tak to je přesný.....
20. nov 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no joooo no, Janula, holt matka od jednoho ditka....si muze dovolit pilates :grinning: :grinning: :grinning: ....ja za chvili mazu se starsim synem na plavco (nene, neplavu ja, ale on).
20. nov 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristi: cooo..si ze mě děláš srandu neee..za 6h 15litrů :unamused: to si můžu nechat zdát :confounded:
20. nov 2008 o 17:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maart :grinning:

já jsem sekretářka ředitele+fakturantka a jako baví mě to moc

janule, my máme 2kk a že v 3 1 nemáte kam dát dítě?to je vtipné, jako fakt?co máme říkat my :grinning:
20. nov 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj Maart, on pak vyhraje zlatou na olympiade :wink:
20. nov 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon, další dítě, tak to už jo, to chápu, my bydlíme v obýváku a S má pokojík, jinak by nás šlehlo a nespala by nikdy,pač to ve společné místnosti neumí :sweat_smile:
20. nov 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janule, my mame taky 2+kk a pokojicek nevedeme, pro me dobry, mam aspon vymluvu, ze dalsi dite zatim neeeee

siss, jo...i vic, jde o to kde
20. nov 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sylva: Jako jedno mame kam, mame zvlast detsky pokoj, zvlast loznici a zvlast obyvak...ale ten detsky je mensi, dve by se tam povrazdily :grinning:
20. nov 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvar: já chci taky, aby neuměl spát ve společné místnosti :cry: :sweat_smile:
20. nov 2008 o 17:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidite, jas se krasne umi bavit mono a mega-matky zaroven? Holky, i kafco bych si s vama klidne dala....no, sice Dianocka neprisla, ale uz fakt jako nemuzu cekat, mazeme na ten bazen :slight_smile: . Pak jeste kouknu, jestli jste jeste neco zplodily ( :grinning: ).
20. nov 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja uz fakt musim, moc hezky se s Vami keca, tak snad vecer doctu papa
20. nov 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maart, hlavně ne děti :grinning: :grinning: :grinning:

kristi, malá nám nechce spát, když jsme s ní v místnosti, je neklidná a budí se, takže jsme museli...i když já moc chtěla,aby měla pokojík a hračky v něm, ne v obýváku :slight_smile: a od roka tam vegetí spokojeně
20. nov 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...No Sylvar, ze to vyznelo docela vtipne...ani to nebyl zamer :grinning: .....
20. nov 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvi, tak to Mia je v poho, spi s nama....
20. nov 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Byla jsem vyvenčit dítě a jsou tu tři stránky.Supr jsem si početla :wink: :wink:
My se vejdeme v pohodě,nejstarší už bydlí sám,mám doma jen dva žrouty :grinning: Věkový rozdíl prosím 19let mezi nejstarším a nejmladším. :wink: Jinak jako u Maart-byl plánovanej a taky si dost ťukali na hlavu,co blázním.Ale mě je fakt fajn. :slight_smile:
20. nov 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...člověk přivalí domů z práce a vy jste tu zatím pěkně všechno probraly.... :wink:
Tak to jsem ráda, že se to nezvrtlo v tradiční Koníkovskou hádanici...... :dizzy_face:
20. nov 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok