Moje dieťa je jedináčik

ukana
9. máj 2007

Chcela by som sa podelit o rady s mamickami, ktore sa dobrovolne alebo aj nie, rozhodli mat jedinacika. Vo svojom okoli sa stretavam prevazne s negativnymi reakciami, ze to bude rozmaznane dieta, nespolocenske, ze bude sam v dospelosti a pod. Ziadne pozitiva. Nas maly chodi do skolky, ma kamaratov, sestra ma rovnako stareho syna, s ktorym travi vela casu. Proste sme sa tak s manzelom predbezne dohodli. Ste na tom niektora podobne? Alebo ste boli jedinacik? Je to take hrozne? Privitam kazdu radu a argument 😉

janula2008
20. nov 2008

Maart: 😀 😀 to je paradni prispevek 😀 presne tak to v nasi spolecnosti je 😀 to mate super, ze mate pro vsechny deti pokojicek.My mame tri plus jedna, ale pokojicek pro malou jen malinky, tak stejne bysme to druhe nemeli kam dat. 😔

maart
20. nov 2008

Gtver...napsaly jsem skoro to same..... 😉 , takze souhlas.

....hehe 😀 ...az budu praci hledat, tak ty deti normalne zapru....

gtver
20. nov 2008

sis, to mně povídej...., znám velmi dobře 😠

sisstin
20. nov 2008

kristi: no uvidíme 😝 kdy přijedete? 😉

maart
20. nov 2008

Kristi....tak to mam presny, hlavne NECO!....ty brdo, jestli me pak (za 3 roky) nikde nebudou chtit, tak to pozenu na ministerstvo (cehokoli!!!)....!!!!!!!! 😀 😒 🙄

kristi
20. nov 2008

Maart: ja se vidim nekde na recepci na pul uvazku, stupidni prace, ale me to bavi

maart
20. nov 2008

Hele Sis, tak Tvuj jedinacek bude chudacek (bo bude sam) a moje 3 budou taky chudacci (bo je jich moc)....docela dobry paradox, ze? 😀

maart
20. nov 2008

Kris, recepci na plu uvazku?? Tak to bych brala vsema deseti (fakt ze jo!) 😉 ...to je v podstate muj sen a plan....

janula2008
20. nov 2008

Kristi: ja taky 🙂 a nebo managerka velkyho podniku 😀 😀 kecam. Holky, jdu za malou a pak zcela sobecky prcham cvicit pillates, hezky vecer vsem. Rada sem pak jeste nakouknu 😉

maart
20. nov 2008

..plu = pul

sisstin
20. nov 2008

maart: tak tři děti mi přijdou ještě zvládnutelný, pokud člověk na to má fakt finanční prostředky..ale rodiny s 6dětmi, co nemají, co do huby..to fakt nedávám 😠

janula2008
20. nov 2008

Sakris...sejdem se vsichni na recepci 😀 😀 😀

gtver
20. nov 2008

maart 😉
fujtajbl, holky, že se nestydíte, jedna málo, druhá moc 😀 😀

kristi
20. nov 2008

Maart, ja sjizdim inzeraty kazdej den, mam tam vyhledavaciho agenta a takovejch v Pze je...nastesti. 6 hodin - 15tis. staci

petra2204
20. nov 2008

😅 Maart, tak to je přesný.....

maart
20. nov 2008

...no joooo no, Janula, holt matka od jednoho ditka....si muze dovolit pilates 😀 😀 😀 ....ja za chvili mazu se starsim synem na plavco (nene, neplavu ja, ale on).

sisstin
20. nov 2008

kristi: cooo..si ze mě děláš srandu neee..za 6h 15litrů 😒 to si můžu nechat zdát 😖

sylvar
20. nov 2008

maart 😀

já jsem sekretářka ředitele+fakturantka a jako baví mě to moc

janule, my máme 2kk a že v 3 1 nemáte kam dát dítě?to je vtipné, jako fakt?co máme říkat my 😀

janula2008
20. nov 2008

Neboj Maart, on pak vyhraje zlatou na olympiade 😉

sylvar
20. nov 2008

pardon, další dítě, tak to už jo, to chápu, my bydlíme v obýváku a S má pokojík, jinak by nás šlehlo a nespala by nikdy,pač to ve společné místnosti neumí 😅

kristi
20. nov 2008

janule, my mame taky 2+kk a pokojicek nevedeme, pro me dobry, mam aspon vymluvu, ze dalsi dite zatim neeeee

siss, jo...i vic, jde o to kde

janula2008
20. nov 2008

Sylva: Jako jedno mame kam, mame zvlast detsky pokoj, zvlast loznici a zvlast obyvak...ale ten detsky je mensi, dve by se tam povrazdily 😀

sisstin
20. nov 2008

sylvar: já chci taky, aby neuměl spát ve společné místnosti 😢 😅

maart
20. nov 2008

Vidite, jas se krasne umi bavit mono a mega-matky zaroven? Holky, i kafco bych si s vama klidne dala....no, sice Dianocka neprisla, ale uz fakt jako nemuzu cekat, mazeme na ten bazen 🙂 . Pak jeste kouknu, jestli jste jeste neco zplodily ( 😀 ).

janula2008
20. nov 2008

Tak ja uz fakt musim, moc hezky se s Vami keca, tak snad vecer doctu papa

sylvar
20. nov 2008

maart, hlavně ne děti 😀 😀 😀

kristi, malá nám nechce spát, když jsme s ní v místnosti, je neklidná a budí se, takže jsme museli...i když já moc chtěla,aby měla pokojík a hračky v něm, ne v obýváku 🙂 a od roka tam vegetí spokojeně

maart
20. nov 2008

...No Sylvar, ze to vyznelo docela vtipne...ani to nebyl zamer 😀 .....

kristi
20. nov 2008

sylvi, tak to Mia je v poho, spi s nama....

kejka
20. nov 2008

🙂 🙂 🙂 Byla jsem vyvenčit dítě a jsou tu tři stránky.Supr jsem si početla 😉 😉
My se vejdeme v pohodě,nejstarší už bydlí sám,mám doma jen dva žrouty 😀 Věkový rozdíl prosím 19let mezi nejstarším a nejmladším. 😉 Jinak jako u Maart-byl plánovanej a taky si dost ťukali na hlavu,co blázním.Ale mě je fakt fajn. 🙂

nika70
20. nov 2008

...člověk přivalí domů z práce a vy jste tu zatím pěkně všechno probraly.... 😉
Tak to jsem ráda, že se to nezvrtlo v tradiční Koníkovskou hádanici...... 😵