Moje dieťa je jedináčik

ukana
9. máj 2007

Chcela by som sa podelit o rady s mamickami, ktore sa dobrovolne alebo aj nie, rozhodli mat jedinacika. Vo svojom okoli sa stretavam prevazne s negativnymi reakciami, ze to bude rozmaznane dieta, nespolocenske, ze bude sam v dospelosti a pod. Ziadne pozitiva. Nas maly chodi do skolky, ma kamaratov, sestra ma rovnako stareho syna, s ktorym travi vela casu. Proste sme sa tak s manzelom predbezne dohodli. Ste na tom niektora podobne? Alebo ste boli jedinacik? Je to take hrozne? Privitam kazdu radu a argument 😉

nefertitka
19. dec 2014

@m.i.r.i no tak som zvedava, ako to najdu ostatne;(

prvy krat som to robila a neviem ako inak to spravit

sijust
19. dec 2014

@nefertitka ahoj,aj ja by som sa chcela pridat do tej skupiny,ak by ste ma prijali 🙂

bluerose
19. dec 2014

@nefertitka aj mna prosim pridaat🙂

horana
19. dec 2014

Baby co mate jedinacikov a myslite ze ich vychova je v niecom ina? (len na vrub skupiny s nazvom vychovavame jedinacika) Lebo ja som jedinacik ale sama mam 2 deticky. A ked porovnavam vychovu mna a ja ako vychovavam, nejake extra specifika co by sa tykali poctu deti nevidim, resp. keby som mala jedno, just tak isto ho vychovavam ako tie 2 kusky co mam 😉 Ako podla mna su sice specifika od rodiny k rodine, to ano, kazdy ma logicky trosku inu liniu,ale podla mna to s poctom deti nema co robit.

nefertitka
19. dec 2014

@bluerose
@sijust hotovo;)

sense
19. dec 2014

@nefertitka aj ja by som sa rada nechala pridat do skupinky

nefertitka
19. dec 2014

@sense si tam, @m.i.r.i sa spytaj, ako sa tam dostala...lebo ja som z toho uz dopletena....pridane tam ste vsetky, ktore ste chceli, som myslela, ze ked vas tam pridam ako clenov, ze vam pride sprava do IP, ale ocividne nie. Tak neviem, ako to presne funguje

sense
19. dec 2014

@nefertitka normalne sprava pride, aky je presny nazov skupiny

nefertitka
19. dec 2014

@sense "vychovavame jedinacika"
"

sense
19. dec 2014

@nefertitka hm takto mi nic nenaslo ale skusim este pohladat, zatila dik

kaja73
19. dec 2014

@nefertitka
@sense baby sprava do IP pride len ak ide o klasicku skupinu 🙂 ,ak ide o sukromnu skupinu tak sprava nepride....mas to potom v svojich sukromnych skupinach zaradene..tam kde mas- kategorie,najnovsie temy,kde sa diskutuje.....v tom riadku si to najdes.
Alebo ta ktora tam uz ste- zavinacujte ostatne a pride im upozornenie ze ich niekto spomina a ked to kliknu su tam.

nefertitka
19. dec 2014

@kaja73 dakovala velmo pekne;)

m.i.r.i
19. dec 2014

presne..ako kaja73 pise..ja som to hladala medzi skupinami aj vo forach, v diskusiach..nikde nic..do IP tiez nic..a nasla som to ked som klikla na "sukromne skupiny"
Inak dost divny system 😢

standhal
5. jan 2015

@nefertitka ahoj, môžeš aj mňa pridať do skupiny? dik 🙂

jaaty
5. jan 2015

@nefertitka môžem poprosiť o pridanie do skupiny? ďakujem pekne

misinka26
5. jan 2015

Môžem aj ja poprosiť o pridanie do skupinky ???

mimikas
5. jan 2015

Aj ja prosim pridat do skupiny, dakujem

martinka05
5. jan 2015

Aj ja chcem pridať do skupiny, vďaka 🙂

nefertitka
6. jan 2015

Baby,ste tam od vcera 😉

vlockasnehu
8. jan 2015

Ahoj, ani ja som tu skupinu nenasla. Ani medzi sukromnymi. Funguje?

ushuaia
8. jan 2015
laura851
7. máj 2015

@nefertitka prosim o pridanie do skupiny 😀

ganesh
1. dec 2015

@nefertitka ahoj, prosim ta, mozem poprosit o pridanie do skupiny? Dakujem

nefertitka
1. dec 2015

@ganesh ano, idem na to🙂

katkabg
1. dec 2015

Mozem aj ja ist do skupiny?dakujeeeem ak ma pridate ;)

laura851
1. dec 2015

@nefertitka aj mna prosim prosim 😄

katkabg
1. dec 2015
elje
6. júl 2016

@nefertitka Mozem poprosit o pridanie do skupinky? 😉

zuzudanovska
17. sep 2016

@nefertitka Chcela by som Vás poprosiť o pridanie do skupinky 🙂 Dopredu ďakujem veľmi krásne 😀