Moje štvormesačné bábätko nespí

adrikamarhulka
29. okt 2016

Ahojte chcela by som sa aj tu poradiť. Lebo už som bola aj u Dr na poradni a tam mi okrem toho zr mam vydržať nepovedali nič iné. Máme 4 mesačného chlapčeka cez deň spí asi tak pol hodinu max. 40 min už nespí ani von v kočíku neplač síce ale neni to málo?? Večer kým zaspí úplne tvrdo musím k nemu ísť asi 6x a do rána som každé 2 hod. Hore už som veľmi vyčerpaná a zúfalá je to dosť náročné keďže nespí ani cez deň...ďakujem za vaše názory a príspevky.

maaaaaaaria7
29. okt 2016

Ahoj, moja dcéra nerada spí od narodenia🙂... keď sa narodila, nespala som vôbec.. potom som si ju dala k sebe a spali sme spolu.. budila sa vkuse po hodine alebo dvoch... - noc prespala až keď som ju prestala kojiť /po vyše dvoch rokoch/.. tak nemám radu, ale držím palce, nech sa to zlepší🙂))), lebo ja som po dvoch rokoch nespania vyzerala hrozne.. úplne zničená...🙂.. aj cez deň spávala pol hodinku...

adrikamarhulka
autor
29. okt 2016

Ďakujem aspoň viem na čo sa môžem pripraviť 😊

sorciera24
29. okt 2016

@adrikamarhulka nechcem ti brat iluzie, ale mozno ams len take dieta...ako ja...nas mladsi syn preplkal 20h z 24 cely prvy rok, ak spal....tak max. 40min. vkuse....po roku uz tolko neplakal, ale v noci byval stale hore kazdych 40minut...celu noc!.......cca. do 21mes. ...teraz ma 2 roky a stale sa tak 1-2krat v noci budi s placom/mrkotom.....viem si predstavit aka si zufala a unavena, aj ja som bola a to som nevedela, ze ma to caka este velmi dlho takyto stav...u nas nepomohlo nic....fakt len vyckat

alicka850
29. okt 2016

Vitaj v klube. Ja som si po prvej dcere vravela, ze horsie to uz byt nemoze. Ale pri druhom synovi som zistila ze moze. Cez den 2x 20 minut , v noci aj 10x hore. A to uz bude mat dva.Cim skor sa s tym zmieris, tym lepsie pre teba