Monitor nám nepípa

denisa0504
28. aug 2017

Ahojte. Našla som diskusie na monitor dychu iba s tým, že mávali planý poplach. Môj však keď vezmem malú z postieľky a zabudnem ho vypnúť, tak sa ozve po hrozne dlhej dobe odhadom aj 10 minút. Môže to byť tým že mám postieľku úplne pri posteli? Nemáte s tým skúsenosti? Takto je mi úplne na nič, chcela som ho len na noc keď spim

emi16
28. aug 2017

Da sa ti nastavit citlivost?
Moze to byt aj hrubkou a materialom matraca
Taktiez ci mas rost, alebo je to plne to na com je matrac polizeny
Ale aj zly kus z vyroby

denisa0504
autor
28. aug 2017

@emi16 Je to Babysense 2. Citlivosť sa nastaviť nedá ale možno je problém s tou hrúbkou matraca. Len keď sme ho zabudli vypnúť a odišli z miestnosti tak začal pipat skôr. Preto ma napadlo či nevadí že je postieľka úplne pri posteli

majusqa77
28. aug 2017

skor slabe baterky

lumi46
28. aug 2017

Ak drgas do postielky( teda ak monitor zacne citit nejake pohyby otrasy) nezacne pipat, inak by mal zacat. Zopar krat ho vyskusaj ze zoberes drobca a pockaj kolko bude trvat ci zacne pipat a mas to...

denisa0504
autor
28. aug 2017

@lumi46 ďakujem skúsim to

jankalukasova
28. aug 2017

Nam robil babysense2 tolko problemov, ze siel z domu. Neviem ako je to mozne ale neskutocne zral baterky a nemal kontrolku, ze ich treba vymenit, stale daval falosny poplach ale na druhu stranu mu trvalo vecnost, kym zacal hulakat, ked som ho zabudla vypnut. Kupila som si jablotron, baterky su v nom uz skoro rok a frci jedna radost, bez vyssie uvedenych problemov.

lubka3232
28. aug 2017

niekedy monitory reaguju aj na otrasy (vraj) napr. ked chodis po izbe a nemas postielku podlozenu zdola gumou (ani ja to nemam a ziadne problemy nemavam). alebo ako vravia ostatne dievcata su to zle baterky. my mame angelcare da sa tam nastavit aj citlivost a celkovo som velmi spoko. ak ho zabudnem vypnut zacne pipat asi po pol minute.

ysseba
28. aug 2017

Áno, môže to byť aj tým, že je postieľka narazená ku posteli. Ale ak si tento test robila tak, že v tvojej posteli nikto nebol, nikto sa tam nehýbal, tak to tým nebude. Aj tie baterky skús vymeniť, za to nič nedáš 🙂 Monitor máš asi z druhej ruky, že? Nuž.... Každý prístroj čo niečo meria treba dať nakalibrovať :(

denisa0504
autor
29. aug 2017

@ysseba monitor je nový aj batérie... A aj keď je postieľka od postele cca 20cm tak zachytáva aj otrasy z nej čiže mi ten monitor úplne na nič

paladia
29. aug 2017

Tiez mame babysense 2 a funguje bezchybne. Ale ak je blizko pri posteli,na ktorej niekto je, moze to brat akoze je vsetko v poriadku. Postielka by mala byt aspoň 50 cm od postele,monitor na tvrdom a rovnom podklade a matrac nie hrubsi ako 15cm

esprit88
29. aug 2017

mam nanny a mam postielku zarazenu pri posteli a ked zoberiem maleho na kojenie na moju postel a zabudnem vypnut tak spusti poplach. aj ked sa maly da nakraj, ze nie je na podlozke tak spusti poplach. tak skus Nanny

ysseba
29. aug 2017

@denisa0504 Hmm, tak to je asi nejaký chybný kus ☹ My máme tiež babyseanse 2 a funguje tiež bezchybne. A máme hrubší matrac v detskej postieľke a používala som pri staršom jednu platňu až dokým som monitor používala (do cca roku). Skús dať na reklamáciu ☹