Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môže 6 mesačné dieťa papať polievky?

PríkrmyDetské príkrmyLight strava pre detiZavádzanie detských príkrmov
julinka2019
1. jún 2020

Ahojte pytam sa maminky mam polrocnu dcerku to polievočky uz mozem jej robit? A ak ano tak ake ste robili vy? Poradte mi dakuujeeem

renatka1985
1. jún 2020

mate uz zavedenu nejaku zeleninu? Ak ano - mozes zacat mrkvovou polievockou so zemiakmi, alebo brokolicovou atd... ale 6 mesiacov sa mi na polievky zda priskoro. Skusala by som najpr postupne zeleninu jednu po druhej, obilninove kase...

katkabg
1. jún 2020

Moja koncom 4 uz jedla polievocku 😊😊😊 zijeme v Bulharsku a tu sme asi inak na tom co sa tyka vsetkeho okolo babatka

nika_m
1. jún 2020

Zalezi najpr aku zeleninu uz ma zavedenu - z tej moxes robit aj polievky,akurat by som nedavala korenie takemu malemu, mozno kusok rasce (ja som robila ale bez)...kazdopadne moj syn sa naucil jest polievku pomaly v roku lebo inak mu vysla vsetka tekutina von :D takze jemu pasovali skor tuhsie konzistencie 🙂

ivanka12311
1. jún 2020

Ja myslím že kuracím vývarom nič nepokazís môj ho jedol ako 5mes 🙂

julinka2019
autor
1. jún 2020

@ivanka12311 no tiez som myslela ze jej vyvar uvarim 🙂 tiez si myslim ze nic tym nepokazim

bibg
1. jún 2020

@julinka2019 ja som začala prikrmovať od 4 mesiaca. Potom som vždy niečo nové pridávala. Vývar z kuracieho maska so zeleninou sme mali od 6 mesiaca skoro stále 🙂

henka123123
1. jún 2020

@julinka2019 ja som davala vyvar od zaciatku prikrmovania 🙂 pekne mi papa vsetko

stanislavicenka
1. jún 2020

@julinka2019 je to prilis skoro. Nie je Kam sa ponahlat. Tak ako radia niektore baby, zalezi od zavedenia zeleniny. A ked vyvar, take kvalitneho masa, nie niekde v tescu kupenwho. Toto mi vzdy prizvukovala aj lekarka, maso pen lokalne, dobre xhovane, nie velke chovne stanice, rovnako sa to tyka aj intxh potravin

smer
1. jún 2020

@julinka2019 No moje deti od 6 mesiaca postupne jedlu všetko od kapusty po omáčky mám 3 deti a žiadne alergie neprežíval by som to jedli to čo mi len s tym že sme nesolili.

babi81
1. jún 2020

@julinka2019 my sme tiez v 6mesiaci uz vyvar v pohode davali, rozmixovala som don zeleninu pripadne masko.prikrmy sme zacali v 4mesiaci zalezi ako si daleko s prikrmami

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre