Môže byť precikanie plienok spôsobené melónom?

peepka
14. feb 2011

ahojte, kupila som cerveny melon, malemu som z neho dala na obed dajme tomu a ani nie ze vela, co ja viem dva "krajce" , takto kazdy den uz tri dni a vzdy sa mi v noci tak pocikal, ze rano vsade vsetko mokre, myslite ze ozaj z toho melona? mne sa to nezda, on ma uz dva roky a NIKDY v noci neprecikal plienku. pritom si tak pomyslim ze ak melon spaapl na obed hadam to nebude vycikavat v noci............ 😕

traktor
14. feb 2011

no skratka je uz velky chlap / samozrejme ze je jedno ci je to baba a ci chalan 🙂/, viacej pišká, tak ti tu plienku precika, ved ju ma celu noc...mozno aj viacej pil.....aj nam sa to obcas stane 😉

evickapooh
14. feb 2011

ano ze vraj melon ma mocopudny ucinok ,takze co spapa cez den to moze ucinkovat cez noc ,v noci nevycika tekutinu [vodu]ktora bol v melone! 🙂! ale to moze byt-ale nemusi- ucinok melonu!

jasminet
14. feb 2011

melon sam o sebe nie je mocopudny, ale je to z 95% cista voda, takze sa po jeho konzumacii chodi castejsie na toaletu. ale ak ho zjedol na obed, tak urcite ho skor vycikal nez vecer/v noci...takze bud vecer pred spanim pije viac vody nez obvykle, alebo nema male plienky?... nasa sa precikava len z tychto dovodov 😅

sakura77
14. feb 2011

no,ja ked vecer zjem melon,tak beham celu noc 😉 urcite je to len z toho 😉

stanislavao
14. feb 2011

neviem, ci to moze byt sposobene melonom. zalezi asi aj od toho ,ake plienky pouzivate. ja som vyskusala mnoho znaciek a jedine pampers nepretekaju. ale aj pampers oranzove sleep & play pretekali.

annaopialova
28. júl 2011

ahoj to moze byt aj plienkou mozno neni taka kvalitna

jankako
28. júl 2011

možno mu je už malá plienka,aj mne sa malá vtedy preciká,znak že mám kúpiť väčšie.ale je to určite aj tým melonom..

andrejka1974
28. júl 2011

zalezi aj kolko vecer vypije a ci sa budi aj v noci moja mala pije teraz viacej aj sa budi v noci aj dlhsie spi a plienku precika tiez ale moze to byt aj tym mel;onom

luxus10
25. jún 2022

ano melon drazdi moc. cesty a to poriadne...

jana_eyre_2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jana_eyre_2
28. jún 2022

Pardon, neviem ako sa mi podarilo napísať do tejto diskusie 🤣🤣 chcela som inam