Používame cookies. Viac informácií tu. OK
chrumka84
1. máj 2012

🙂)) Jasne, ze nie je skoro. Treba sa riadit teplomerom a nie kalendarom. Na ostatnych kasli, nech sa varia vo vlastnej kozi 😉.

sampo
1. máj 2012

Ja som dala uz vcera.. teda 2,5 rocne. No a co. Je jedno, ci je 28° v juli alebo aprili (resp. maji) 😉

desszi
1. máj 2012

Vobec to neries, nech si kazdy mysli, co chce, zariad sa, ako tebe vyhovuje. Treba sa riadit pocasim, nie kalendarom 🙂 kupel v tychto teplach osviezi, mala sa vysanti a obe budete spokojne 😉 takze smelo vytiahni bazenik. Aj moj krpec sa vcera cvachtal vo fontane 🙂

k_a_j_k_a
1. máj 2012

Ahoj, nie si nenormalna. Ved je tam 30 stupnov. Neriad sa podla kalendara ale podla teploty. My by sme sa kupali uz vcera, keby mame plavky. Nasi mali v bazene 28stupnovu vodu 😀

katkas1
1. máj 2012

boze ved vcera bolo horuco ako v pekle aj ja by som sa sla niekde s detmi okupat ved boli chudence take rozpalene 🙂

irsina83
1. máj 2012

Normalne daj, aj ja chcem dat malu, no a, vsak vonku su 30 stupnove horka.... 😉

shira_
1. máj 2012

to je jedno aky je datum, je veľmi teplo, ja malého neudržím mimo vody, ale to je iné kafe- z hadice si pustí vodu zo studne a vcera si ju v pohode dával na hlavu 😲 prezliekala som ho stale dokola az som to vzdala. strasne miluje vodu, chorý este nikdy nebol, aj kupeme ho v chladnejsej

littledevil
1. máj 2012

Aj my dnes napustime bazen.... 🙂

erikaka
1. máj 2012

my sme sa kúpali už včera. náš má 22 mes.

leanax
1. máj 2012

Moja svokra by sa kúpala už v apríli pri takýchto horúčavách... 😎 Nepozeraj na dátum, riaď sa teplomerom... 😀 My máme na dnešný program buď ZOO, alebo člapkanie na záhrade 😀

superzabka
1. máj 2012

môj má 9,5 mesiaca, môžem aj ja?

apoloma
1. máj 2012

ja som vcera pytala v draciku bazen a to ste mali vidiet pohlad tej predavacky........pozerala na mna ako na debila a vraj este nemajuuuu 🙄

ajca123
1. máj 2012

Moji sa včera kupali v bazéne 🙂 a čo nech sú otuzili 🙂) a nebudu tak často chori....

katren
1. máj 2012

Dominika má sice 2 roky, ale Michal ani rok a dnes idú obidvaja do bazéna 😉

mandragora22
1. máj 2012

@patulka83 ja si myslim, ze sa mozu kupat, ved su v bazeniku, vonku je horuco... stale lepsie, ako ich vlacit po kupaliskach, kde hrozia kadejake kozne a ine nestastia 😉 😉 minuly rok taketo horucavy tiez udreli niekedy v maji, nepamatam presne, ktoreho to bolo, ale tiez som mala malu v lavoriku na zahrade 🙂

solinkarka
1. máj 2012

aj ja by som uz najradsej napujstila bazen len mi mame este len 4mesiace 😒

karamel
1. máj 2012

Pohodicka🙂 Kebyze sa mame my kde okupat, hned by som isla🙂 Ja mam 3,5 rocneho fesaka🙂

janka_pn
1. máj 2012

aj ja sa chcem kupaaaat 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
1. máj 2012

my sme sa kupali uz 28.aprila, teplo je teplo, keby je teplo aj v decembri takto tak sa kupeme. 😀DDD my sme letni, moj maly uz v piatok behal, uz je tu leto maminkaaaaaaaaaaaa, podme sa kupat,😀

omnia23
1. máj 2012

Druhi nech sa staraju o seba,treba sa riadit pocasim a nie kalendarom 😉

li_la
1. máj 2012

Treba sa riadiť TEPLOTOU a nie KALENDÁROM...

ginger_fox
1. máj 2012

moje dieťa sa v sobotu čvachtalo v Čunove a to som ho musela niekoľkokrát násilím ťahať von a dnes sa chystáme na Zlaté piesky. Len nezabudnúť natierať dieťatko krémom s SPF 50, slnko je ešte nízko, páli celkom zákerne 😎

jabadaba
1. máj 2012

jasne, ze sa moze. Smerodajne je aktualne pocasie a nie datum v kalendari. A v bazeniku mozes navyse regulovat teplotu vody. My akurat zhaname vhodny nafukovaci bazenik, uz by sme aj napustali keby bolo co.

nelicefo
1. máj 2012

a preco by nemohlo? ved je krasne pocasie...🙂 a presne ako pises keby je jul nikto sa nad tym nepozastavi.😉

vivusika
1. máj 2012

ja som našim veru už vybrala zatiaľ len taký detský bazénik, ale s priemerom 1.80m 😉 tak sa už čvachtali... a prišla aj susedka s malou ani nie ročnou slečnou a tú mala problém dať z vodičky preč 😀 takže úplne v pohode, u nás bolo včera 29 stupňov a teraz vyzerá tiež, že bude hic 😎 a že je prvý máj, no niekedy cez leto už v auguste bazén schovávame, lebo počasie o ničom...

katkamarek
1. máj 2012

@apoloma, @jabadaba baby, u nas som uz videla nafukovacie bazeniky v alltoys 😉

nice202
1. máj 2012

daj a ja idem dnes kupit novy 🙂

tehula
1. máj 2012

nekonecne otazky tohto typu. Ved si uz preboha uvedomme, ze globalne oteplenie sposobuje posun klimatickych pasem aj rocnych obdobi. Klasicka Jar uz neexistuje niekolko rokov, zo zimy ideme rovno do horucav. Kaslat na datum.....tiez ked pravidelne v juli su pomaly ranne prizemne mrazy, tak nechodim v plavkach, ale sa obleciem.
K teme, ja som kupala aj 10mesacne dieta teraz cez vikend v bazeniku. Nikto divno nepozeral, ved kazdemu je teplo.

cat
1. máj 2012

veď za posledné roky sa leto posunulo do mája/júna a cez velké prázdniny je často naprt a zima, takže teraz je čas na kúpanie, v pohode 😉

piacere
1. máj 2012

Baby, to nemyslíte vážne už... tieto otázky... keby druhí chodili ponavliekaní v "hubertusoch", však je ešte "len" koniec apríla-začiatok mája, tak sa varíte, pražíte a potíte s nimi? Trošku vlastného rozumu a úsudku, či?
Mám pocit, že dnes už každý potrebuje internetové zvolenie aj na to, či môže ísť večer raz alebo AŽ dvakrát na WC... akože bez urážky...
česť výnimkám....

🙄

Tu začni písať odpoveď...

Odošli