Môžem dať štvormesačné dieťa do športového kočíka?

20nina14
10. feb 2021

Maminky, mam 3 mesačného synčeka a ukradli mi včera auto a tam som mala kočík s hlbokou vaničkou. Doma ma novy športový kočík. Chcem sa spýtať ci môžem dať dieťa do sportaku a nechám mu ho na lezaka tak od 4. Mesiaca. Sestra mi pozícia žatím svoj hlboký kočík a za mesiac ma termín. Dakujem

snazilka_bio_mamka
10. feb 2021

ja som čítala ze do "sporáku" 😵

bbebe
10. feb 2021

@snazilka_bio_mamka aj ja 😂😂😂

fatima99
10. feb 2021

myslimk ze ak bude uplne v lahu tak ano len ho pripni 🙂

alexandra2468
10. feb 2021

Jasne, mozes. Hlavne, aby tam lezkal rovno.

evkakozickova
10. feb 2021

@bbebe ja tiež🤣🤣🤣 sranda ale k veci ja by som tak malé bábo nedala ale tak neviem 🤷

jaskolka
10. feb 2021

@snazilka_bio_mamka ja ze len ja som si tak prečítala, už som sa zľakla🙊😃

mima1
10. feb 2021

Jasne mozes ja mojho vozim od4m a pohoda

cookie29
10. feb 2021

ja som moje mala od cca 4m... ale on vanicku neznasal, lebo nevidel. A neviem ci teraz v zime by som sla do sportiaka
PS ano aj ja som citala sporaka 🙂

mariska1989
10. feb 2021

No keďže sa stala situácia aká sa stala tak pokiaľ sa dá dať úplne do ľahu tak daj ale dávaj pozor aby sa nezačal pretáčať v ňom a tď .možno sa ešte nájde niekde vyhodený ten kočík alebo niekde ho budú ponúkať na predaj

ballenka
10. feb 2021

šľak by ma trafil, z auta a kočíka ako bonusu, a jasné môžeš, ak tam bude rovné dno, inak by som nedala

kacena4
10. feb 2021

ak mas klasicku sportovu cast nie korytko tak bez problemov nechaj na "lezaka" a moze tam byt. ja som si kupila sportovy kocik little way ten som pouzivala od narodenia je to golfac a vyuzila som ho az dokym tam chceli deti byt ak tam nebude aj nocovat ale len na prevazanie nie je problem, popr. daj do spodu deku aby sa to lepsie vyrovnalo a netlacilo drobca/alebo teraz fusak

michaelabillova
10. feb 2021

@20nina14 co by si nemohla, správ ako uznáš za vhodné , môj syn sa tiež v sportovom vozil od 4 mesiaca v pololahu

luciannka83
17. feb 2021

Mozeš. Moj v športaku jazdil jak 4m na bruchu a kukal von cez sietku. Inak v kociku nevydrzal ani 2 minuty a reval. Vydrzal mi tak aj hodinu a ked uz bol unaveny, polozil di hlavicku a zaspal.

leamax
18. feb 2021

@20nina14 ja by som tam kupila vloznu tasku a drobec by bol normalne ako vo vanicke.teda ak to nie je korytko a da sa to uplne do rovneho lahu