Môžem ísť s trojmesačnou dcérou na prechádzku po kúpaní?

toutou27
14. nov 2014

Mam trojmesacnu dceru a nie som si ista ci mozem ist na prechadzku po kupani. Samozrejme nie hned, kedze musi papat po kupani a to trva aj pol hodinku, plus kym sa vychystame este dalsich 15minut aspon. Neochorie ak s nou vyjdem von teraz v novembri, aj ked este nie je taka zima? Kupem ju totiz uz okolo 3tej poobede, pretoze taky mame rezim kvoli tazkemu vecernemu zaspavaniu a este poobede by jej bodla mala prechadzka. Mozno hlupa otazka ale chcela by som to vediet aby som malickej nechcene neublizila

darina1952
14. nov 2014

@toutou27 môžeš 🙂 ...počas asi tej hodiny čo opisuješ sa jej vodou zohriaté telíčko akurát ohreje podľa vzduchu v byte a uschnú jej aj vlásky (ak ich má 😉 ) ...takže môžeš

zuzuolej
14. nov 2014

ked az po hodine a v tomto pocasi, tak urcite ano 🙂
ale urcite musi byt suchucka 😉

jana_eyre
14. nov 2014

ked sme chodili na detske plavanie s prvym synom, tak nam odporucali aspon hodinku po kupani pockat v teple a potom sme mohli ist domov.. takze podla mna vklude mozes..

katy2
14. nov 2014

urcite mozes... my sme s detmi chodili plavat od 6-tyzdnov a to bolo v zime... a museli sme sa dostat z nemocnice (kde sme plavali) aj domov... a nic sa detom nestalo 🙂

katy2
14. nov 2014

@jana_eyre pisali sme naraz 🙂

toutou27
autor
14. nov 2014

To som rada, tak ju pekne obleciem a mozeme ist. Uz hodina aj presla a kym sa este ja obleciem tak aj dalsia pol hodinka prejde 😊 vlasky ma suche, pri papani sa zohriala, tak hadam nebude problem