Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môžem ísť so 4 mesačnou dcérou na kúpalisko?

villanella
1. júl 2012

v tychto teplotach je to neunosné,samozrejme nešla by som v tých najvačšich teplotach,ale neviem či s nou vobec možem isť niekde alebo mam radčej počkať....poradte mi....

radlinka
1. júl 2012

pockat, je este moc malicka na to, aby bola na kupalisku.. bazenu by som sa tam vyhla s malymi babies.. 😒 .no neviem zavisi od kazdeho z nas. 😅

sisaha
1. júl 2012

@villanella preco by si nemohla? najlepsie na prirodne jazero, o ktorom vies, ze tam nie su sinice. Trosku jej omocit nohy. Ved ju budes mat na rukach.. A s malou sa drz v tieni. Nevidim ziaden problem preco by si nemohla k vode? Pripadne mala moze byt zaparkovana pod stromom, pod sieťkou proti hmyzu a ty sa mozes na striedacku s muzom kupat a uzivat si vodu...

zuzanockamt
1. júl 2012

urcite by som nesla niekam na verejne kupalisko s takym malym dietatom a hlavne teraz, ked to je vsetko plne ludi

villanella
autor
1. júl 2012

dakujem vám žienky.....niečo už vymyslim,lebo maličkej je strašne teplučko a dnuka sa to ozaj neda vydržať....

katuska169
1. júl 2012

ja by som sla na kupko ale nie na jazera bo to je pre nu studena voda 🙂 ja chodim s mojou rocnou dcerkou na kupaliska 😅

petronesa
1. júl 2012

@villanella ja som s dcerkou bola ked mala 4 mesiace zobrali sme bazenik na jazero a mocila sa v bazeniku aj do jazera som snou isla a zije bez ujmi na zdraví 😀

anjelicek26
1. júl 2012

S malym babatkom by som sla skor na jazero ;) V tych detskych bazenikoch sa siria bakterie rychlostou svetla, Bratislavska epidemia slinivky tri roky dozadu bola prave z kupaliska Tehelne pole 😝 Ak ale pojdete s kamoskou, na striedacku postrazite malu v kociku, kym si ty zaplavas, tak kludne chod, odparkujete v tieni alebo vezmes plazovy stan, dietatu je jedno, kde spi...

villanella
autor
1. júl 2012

...mno praveže to neviem či moja bude spať....ona je velmi hyperaktívna a strašne jej byva teplučko a s toho je nervozna.....ale tak asi vyskušam to jazero....dakujem pekne

anjelicek26
1. júl 2012

@villanella - mala je aktivna, ziva, hyperaktivita je diagnoza, ktoru si neprajes a v tomto veku sa este ani stanovit neda 😉 Prajem pekne poobedie na jazere.

cicimon
1. júl 2012

@villanella ja by som skor premyslala, ci jej vonku nebude teplejsie viac ako v byte, predsa len je to horuci vzduch a take dieta si toho kupania velmi neuzije, to skor doma bazennik na balkon alebo okupat vo vani

mirka285
1. júl 2012

@villanella presne tak,vonku je ovela teplejsie ako v byte,teda aspon ja mam doma fajn chladok a vonku totalny vypek..ale zalezi na tebe ako to citis..

angelin84
1. júl 2012

@villanella My máme ten istý problém, malá nechce spinkať, lebo je horúco. Máme 5 mesiacov...rada by som išla na kúpalisko, keď som chodila so staršou dcérou, tak tam boli aj maminy s mesačnými detičkami, ktoré to v bytoch nemohli vydržať. Dali spať do kočíka, prehodili cez kočík plienku, pravidelne malé máčali vo vode a bývali tam od rána až do večera 5-6 hodiny, keď sme my dve odchádzali.

koniarova
1. júl 2012

@cicimon Úplne s tebou súhlasí. Teraz je vonku určite teplejšie ako vo vnútri. S tak malým bábom by som určite nešla. Moja dr. mi to vždy prísne zakazovala. Že úpal nemusí byť len z priameho slnka, ale kludne aj v tieni z dusna.. Ja by som neriskovala. 4 mesiace sú sakra málo.

alias313
1. júl 2012

cicimon pokial nebude dietatko na priamom slnku, urcite by som isla. Chodili sme na kupalisko na Kovacovu ovela skor 😉 Urcite by mohli byt super aj tie jazera...My sme uz 4mesacny boli 1x pri mori a bolo neskutocne fantasticky 😀

kokorunecka
1. júl 2012

Pokiaľ viem, tak s dieťaťom do veku jedného roka sa neodporúča navštevovať ani jazerá a tobôž nie kúpaliská...

cicimon
1. júl 2012

@alias313 myslim ze more a bazen je trochu rozdiel.. aj co sa cistoty vody a vzduchu tyka..

katuska169
1. júl 2012

ja som s mojou dcerkou chodila ked mala 4mesiace na kupaliska,a nic sa jej nestalo len vtedy neboli az taketo horucavy 😉

katren
1. júl 2012

@villanella v tychto horucavach nechodim ani s mojimi von.....
a co sa kupania tyka, vodicka do vanicky a mala sa moze clapotat tam 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli