Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Môžem používať parfum pri 3 mesačnom bábätku?

broskilinka
28. feb 2012

Chcela by som sa opytat ci ste pouzivali parfum ked boli vase deti male, pripadne ked ste kojili.... Maly ma uz vyse 3 mesiace, kojim, a ja by som sa uz rada navonala.... Myslite ze mozem?
Dakujem za odpovede 🙂

annaopialova
28. feb 2012

ahoj preco by si sa nemohla ked to neprezenies tak hej

tea333
28. feb 2012

ja som si davala vonavku do vlasov. nemam silny parfem, skor ovocnu vonu. nedavala som si nic na dekolt, zapastia ani krk.

katren
28. feb 2012

preco by si nemohla?????ved si na seba nedas celu flasticku, nie?

ani3012
28. feb 2012

vždy som si troška šprcla na sveter, antiperspirant som používala určite každý deň...pokiaľ vôňa nie je veľmi silná a dávaš si ju tak decentne (dobrého parfumu stačí málo) tak nemyslím,že by to bol problém ...ale na holé telo by som si nestriekala - za uši a zápästie áno,ale dekolt nie..... 😉

stvura
28. feb 2012

pokial to tebe ani babatku nevadi mozes (primerane samozrejme a nie priamo na prsia ak dojcis)...ja som nemohla a nemozem pocas celeho tehu lebo mi je z toho zle...

anjelicek26
28. feb 2012

Ak to neprezenies, tak je to uplne v poriadku, ja pokial som kojila, tak len do vlasov a na zapästia, tak je to podla mna akurat.

luciferkax
28. feb 2012

môžeš.. avšak, môjmu to staršne vadilo, dokonca ohrnal nosom, ked som ho chcela nadojčiť hned po sprche... S guličkovým antiperspirantom sa musel zmieriť 😉 😉 😉 ale ináč som mu asi najkrajšie vonala "prirodzená" 🙂 🙂

zuzu0608
29. feb 2012

Ahoj,moja bude mať 4 mesiace,doma pravidelne používam deodorant a keď idem niekam,tak si frknem na seba parfém,samozrejme, že ho netreba na seba "vyliať". malej to pri kojení vôbec nevadí. snažím sa ho dať po kojení, aby trošku vyprchal a nebol taký silný 🙂 .Takže kľudne sa môžeš decentne vyvoňať 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli