Používame cookies. Viac informácií tu. OK
ikke
8. feb 2012

@adulienkaa myslim, ze nie je nutne, aby mal uplne kazdy den v tom zmysle, ak ma raz za cas 1-2 dni pauzu. ale ak to trva uz mesiac, asi nieco treba zmenit. pridat viac vlakniny do stravy (zeleninu, celozrnne pecivo), naopak obmedzit zapekajuce potraviny (biele pecivo, ryza, mrkva, maso), pripadne pridat lanove semienka (poprazit na suchej panvici, pomliet/posekat a pripadne pomiesat s trochou morskej soli, vyborne na chlieb s maslom) a probiotika vo forme kvapiek. z mliecnych vyrobkov sa zamerat na jogurty.

adulienkaa
autor
8. feb 2012

@ikke O.k vyskúšam tie ľanové semienka a začala som mu dávať každý deň smotanový jogurt, ale moc mi z neho nezje 😒 každý deň má polievočku ani sladkosti mu moc nedávam ozaj iba niekedy..tak už neviem tak mi ho je ľúto keď sa chudáčik pučí a nejde mu kakať..ďakujem za radu 😉

kvetinqa
8. feb 2012

Na stolicu su vyborne slivky, nam vzdy zaberu, tak skus nejaku vyzivu slivkovu. Ale inak suhlas s @ikke . vlaknina a viac tekutin. A ten jogurt by som zamenila za acidko, kefir alebo nieco podobne..

kaja73
8. feb 2012

@adulienkaa Mojho zapekalo mlieko a dokonca aj jogurty,ci acidko.
Lanove semienka su dobre,ale len ked davas ozaj vela tekutin,inak zapecu este viac.
Nam sa osvedcilo uplne vysadenie mlieka a mliecnych vyrobkov,dalej susene bio slivky-tie neobsahuju siru--nakrajam ich dam do vody na cca hodinku a vymixujem s dakym ovocim-jablkom,avokadom,atd. mixujem aj s tou tekutinou v ktorej sa macali.Tiez je dobre napr do rajcinovej polievky dat ovsene vlocky,ale tak dlhsiu dobu ich v nej macat-ja ich nechavam aj cez celu noc v polievke a na druhy den to spapa-tiez super ucinkuje.
Ale bez vysadenia mlieka nam nic nezaberalo.

adulienkaa
autor
8. feb 2012

@kvetinqa ďakujem tie slivky určite vyskúšam to aj mne pomáhalo keď som bola počas tehu zapečená.. 😉

adulienkaa
autor
8. feb 2012

@kaja73 dnes som mu urobila ovsené vločky s ovocím, ale nechutilo mu..skúsim ich do tej paradajkovej polievky trošku dať..lebo Kubko keď vidí paradajku aj autíčko tresne o zem a uteká, že chce papať 😀 paradajky priam zbožňuje aj polievočku paradajkovú..díky za tip a radu.. 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli