Mykanie počas zaspávania

david556
23. jún 2022

Ahojte chcem sa spytat mam taky problem od kedy mam problemy s krcnou chrbticou a vysunutou platnickou tak skoro kazdy den sa mi stava ze ked chcem zaspat tak pocas toho mi mykne ruka alebo aj cele telo. Potom sa az tak prelaknem stoho lebo je to pocit ako keby idem upadnut do komy ale ked sa prelaknem a pohnem alebo zastrasiem rukou tak to prejde a pocas spanku uz to nemam vobec. To je len zlom vtedy ked chcem sa snazit zaspat Vie mi niekto pomoct prosim

111jozefina111
23. jún 2022

@david556 je to uplne normalne, prechadzas z REM fazy do hlbokeho spanku a svaly sa uvolnuju a preto si kopnes.

mandzula
23. jún 2022

Ja takto "padám" odmalička, zrovna túto noc som "padala" z múrika do mora. 🙂 Je to normálna vec, ako píše aj @111jozefina111 vyššie.

jjanulienka
23. jún 2022

Moj muž to ma odjakživa, najprv prst potom ruka, noha... ja keď som spala vedľa neho prvý krát som bola v strese že čo mu je som nevedela ani zaspat 😅teraz keď vedľa mna sedí na sedačke a pohne sa mu prst viem že spi ani chrapat nemusí 😅😅

oli2782
23. jún 2022

To nepoznáš môjho muža. Otras mozgu dostávam, keď mu zaspávam na hrudi

tehotna40
23. jún 2022

@david556 tiež mi toto začalo presne v období balenia krčnej chrbtice a vysunutej platničky, mne sa to stalo aj 8x kým som zaspala potom som dostala záchvat a zistili mi tetaniu. Pomaha mi guajacuran a magnézium.

alenka551
23. jún 2022

jezis, to aj ten moj toto robi, kazdy jeden vecer. to viem, ze ked ho trhne takto pred telkou vecer, tak je jasny a mozem si prepnut kam chcem :D

alureb
23. jún 2022

Ja sa na tom aj po rokoch smejem,že takéto trhanie aké má môj, ze ci moze vobec niekto mať...dokáže zaspat za 15sekund a hneď ho miká🤣