Na čo používate u detí modrú indulónu?

hanculka
15. sep 2007

mamičky prosim yVás o radu kto používa u detzičiek indulonu modru? načo ju použivate? používate aj na tvaričku? ake mate z nou skusenosti ? dakujem

lusil2005
26. jan 2008

revayova poslala som ti ip 😉

dadulka dufam ze starsia nema z toho nejake nasledky z toho kortikoidu 😲 a trapite sa dalej s exemikom aj pri starsej?

nika2
16. sep 2008

ta modra indulona to je taka biela z modrym?

junovka
16. sep 2008

ano.Ja som ju uzivala na natieranie tvaricky Nelinke pocas zimy 😉 Nedam na nu dopustit 😎

katmi
16. sep 2008

kocky a nevadi vam ta konzistencia indulony?? lebo mne to dost vadi,ze sa tak zle natiera a rozotiera.. my sme ju chvilu pouzivali,ale teraz pouzivame rakytnikovu.. je lepsej konzistencie.. a aj preto,lebo mame dost suche miesta a rakytnikova nam viac pomaha 🙂

dadulka na atopicky je dobra prave ta rakytnikova indulona 😉

junovka
16. sep 2008

no, neviem Katmi, ale pokial ma dieta atopak, tak by sa nemalo natierat tvar nejakymi byl.mastami, nakolko atopak je priznak alergie a malo by sa to radsej riesit cez kozneho 😉

Co sa tyka konzistencie???....my sme skusali kadeco, stale cervenu tvaricku mala az nakoniec Indulona modra nam to spravila.Netreba kydat toho vela, len vo velkosti hrasku, nakolko je dost mastna 😉

dzanka3
16. sep 2008

prosim vas moj maly je ale tri dni na tvaricke akokeby osypany - taka draplava mu zostala....ale nikde inde iba na tvaricke som si to vsimla
co to je?
(je chovany na UM - Beba..takze z MM to nemoze byt..)

a co mu na to dat???

dakujem za kazdu radu 😔

zuzana76
16. sep 2008

tou indulonou nic nepokazis, skus najskor tu,

dzanka3
16. sep 2008

dakujem - aj idem uz sa ozyva - vela nenaspal 😒

katmi
16. sep 2008

junovka pozri si temu "babske recepty na atopicky ekzem".. co som tam pisala.. ja kozneho a aj inych lekarov odmietam,kym nevyskusam vsetko co je len dostupne...mam na to svoje dovody..

katmi
16. sep 2008
junovka
16. sep 2008

katmi, ja som to len preto takto napisala, lebo my to tiez mame skusenosti na vlastnej kozi, ake to bolo, ked sme mali atopak 😉

katmi
17. sep 2008

junovka nam to pomaha.. a kym to pomaha nemienim ist k lekarke a "cpat" ju kadejakymi drahymi mastickami,pripadne liekami,ktore by jej mohli myslim skor uskodit ako pomoct..

lulabb
24. jan 2011

ahojte babenky 🙂 čitam Vaše postrehy a rady. naša malinká má taktiež ekzemik v oblasti zahybov na rúčkach a kolienkach. naša doktorka tvrdí, že to je detský ekzém, že sa nemusím obávať atopického vraj z toho vyrastie. na tváričke nám to zmizlo po holtovom kréme (hrozne smrdí, ale pomáha -aspoň nám) na nožičky a ručičky skúšame Excipial mastný krém, Excipial U Lipolotion mali sme už aj Linola fett. dnes sme dostali hypermangán máme ju skúsiť okúpať v bledoružovom roztoku, tak uvidíme. poslala som manžela kúpiť modrú indulónu, tak to ideme vyskúšať.1.2. sme objednaný ku kožnej, tak uvidíme čo nám povie. ja som prestala piť aj mlieko, či to náhodou nema alergiu na nejakú zložku z kravského mlieka. a nemáte náhodou skúsenosť s hypermangánovým kúpeľom?

engie203
13. sep 2017

Ahoj baba prosim Vas može 6 ttyždnove babetko tu modru indulonu ?? Ale je mi expiracie lebo v dnešnej dobe ju už nekupim??

tatikat
18. sep 2017

@engie203 mojím deťúrencom od narodenia dávam modrú indulonu a kúpiš ju v pohode aj dnes, je to tá bielo-modrá klasika bez akejkoľvek vône

engie203
19. sep 2017

@tatikat dakujem zatial skušame repik repik.. a čakam či jej to zmizne ma to o niečo lepšie tak počkam či zmiznú aj tie ostatné..ak nie začnem indulonou