Nástup do škôlky a stále chorá

evallu
8. okt 2018

Ahojte, idem si po radu, malá nastúpila do škôlky teraz v jeseni, a odvtedy je to 2-3 dni v škôlke 1-2 týždne chorá, už sa to opakovalo 3x, vzdy niečo iné, dosť vysoké teploty a tak (výsyp, potom hnačky a zvracanie) , nie len taký soplíček bez teplôt.................... ja viem, je to bežné vraj, ale neviem jej nejako pomôcť? Predtým sme nesedeli len doma, nechodila síce do škôlky či jaslí, ale do kolektívu a medzi ludí sme chodili, chorá bývala, ale tak raz za 3 mesiace. Dávam jej imunoglukán, cebion multi.... zeleninu ovocie sa snažíme stále, ja už neviem.... potrebovala by som nastupiť do roboty a takto to nejde, síce sú v novej robote ohladuplný len neviem ako dlho.... za vaše rady a skúsenosti budem veľmi vďačná 🙂

bebetka113
13. okt 2018

@evallu Imunoglukan pre deti

bebetka113
13. okt 2018

@jarus_galbi Imunoglukan

tinak25
13. okt 2018

@bebetka113
@bebetka113
Imunoglukan sa može podávat aj ked berie dcéra kvapky od kaslu?

evallu
autor
13. okt 2018

@hettinka ked ona tam chodí rada... tak neviem...

diablikovci
13. okt 2018

Asi tým sme si všetky prešli 🙂 ale nám zabralo arko defenzis ako pre nás super vec.. a plus rinimum sirup. To len už tak preventívne..

lasoninka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lasoninka
13. okt 2018

Colostrum od lr a vitamín c

bebetka113
8. nov 2018

@tinak25 My sme podávali aj so súhlasom dr., keď malá užívala Stoptusin, takže asi áno. Viem, že si mi písala 13.10., ale nebola som dlho na MK.

alex1212
15. dec 2018

@ssima28 a dávali ste ju aj na odber krvi na chlamýdie a mykopazmy?

ssima28
15. dec 2018

@alex1212 bola na liečení v tatrách 2tyzdne a tam jej robili odbery na všetko... Len toto si už nepamätám presne môžem sa pozrieť do karty ak pôjdeme lekárovi.