Nástup do škôlky a úrady

anonymka11
28. aug 2018

Ahojte chcem sa opýtať dcérka teraz 3.9 nastupuje do škôlky prosím vás kedy mám ísť nahlásiť že kde sa bude nachádzať na úrad? Môžem to už aj tento týždeň alebo až keď nastúpi do škôlky? A ďalšia otázka dcérka má teraz v piatok 31.8 tri roky mám ísť na úrad zrušiť aj rodičovský príspevok? Ak áno ku ktorému dnu ho mám zrušiť ku 31.8 alebo k 1.9 ďakujem za odpoveď

salome51
28. aug 2018

@anonymka11 mňa by zaujímalo, či treba nahlásiť aj pobyt 2 ročného dieťaťa v šlôlke. Bude len na 4 hodiny.

salome51
28. aug 2018

@anonymka11 prepáč, viem, že aj ty sa pýtaš, len som sa chcela pridať do diskusie mojou otázkou ak bide niekto odpovedať 😉

3petka
28. aug 2018

Tak toto zaujíma aj mna že či to treba nahlasovať chlapec ide mat 2 a 4 med. A ide do skolky

anonymka11
autor
28. aug 2018

@salome51 v pohode dúfam že tu každá nájdeme odpoveď 😉

fokuska
28. aug 2018

@anonymka11
@salome51
@3petka
Ide o deti, ktore dovrsia 3 roky. Ak dieta dovrsi 3 roky - hlasim v akej bude starostlivosti - ci ostava so mnou doma, ci ide do skolky, k babke, k opatrovatelke...

cathy26
28. aug 2018

@anonymka11 mne prišlo toto minulý týždeň spolu s tlacivom ktoré mám poslať späť

salome51
28. aug 2018

@fokuska ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

tiggi
28. aug 2018

@anonymka11 ked dovŕši 3 roky tak myslím do týždňa treba ísť ohlásiť na úrad prace ..ja cakam druhe dieta takze mne dali papier od kedy do kedy trval rodicak a s tým na zdravotné som išla aby som každý mesiac tehotná nemusela nosiť papier ze si hľadám pracu 😄na zdravotnom som este dostala papier kde sa vypisovalo aj kde sa bude nachádzať dieta 🙂 tak snáď aspoň trosku som pomohla

seagul
28. aug 2018

@anonymka11 a rodičovský príspevok zrušia automaticky ked dieťa dosiahne 3 roky, to netreba nikde hlásiť. Posledný dostaneš za august v septembri.