Nekľudný spánok štvormesačného dieťaťa

klaudusi
24. mar 2015

Nemáte niekto skúsenosť s tym preco sa moze dieta kazdu noc hmyrit, hlavou tocit doprava dolava, mrncat ale pritom spat... Kazdu noc. Vecer sa napapa, zaspi a toto nastava okolo 1,00 s malými prestavkami. Inak sa zobudi jest az okolo 5,00. Maly ma 4 mesiace. Vdaka.

evakrupova
24. mar 2015

Keď to robili moje deti, vždy som si ich priložila, trochu si potiahli a bol zase kľud. Pre nich aj pre mňa lepšie, lebo to hmýrenie ma vyrušuje a nemôžem pri tom spať ani ja. A priznám sa, po príčinách som nikdy veľmi nepátrala...

ivetlo
24. mar 2015

@klaudusi Aj mi sme si tým prešli. Ja som sa im tíško prihovorila, poškrabkala po chrbátiku, alebo len chytila za ručičku a oni sa ukľudnili. Nedávala som im z prsníka. Alebo som ich skontrolovala či nemajú zlú polohu na spinkanie. Hm, a príčina? Netuším

kofoluska
25. mar 2015

@klaudusi Aj nas to robil. A tiez to zacalo takto v noci, okolo jednej - druhej. Spaval v postielke. Ako som ho prelozila k sebe do postele, uz sme s tym problem nemali. Pri mne spava ovela pokojnejsie. Obcas sa aj dnes stane, ze ma "mrvivu" noc, ale to viem, ze ma tazke brusko z vecere. To u vas ale este urcite nehrozi. 🙂