Nepokojný spánok 12 mesačného syna

kejty13
31. okt 2020

Ahojte. Prosim vas poprosim o radu. Nas problem je taky ze nas syn strasne nepokojne spi, skoro od narodenia, chodime spat cca o 21.00,je stale kojeny, do hodiny je hore, chce papat aj napriek tomu, ze pred spanim pil mm, potom sa stale prehadzuje, nevie si najst polohu na spanie, mrnci, dava sa na styri, do sedu, pritom oci ma zatvorene, je v polospanku, niekedy zacne strasne plakat a ukludnia ho az ruky, ked ho ponosim a
tak zaspi. Je to strasne vycerpavajuce, tvrdo zaspi az nad ranom. Uz som rozmyslala ci to nie je aj nejaka neurologicka porucha, resp porucha spanku, ci s tym neist k lekarke.

misickaa4
31. okt 2020

@kejty13 je to normalne..mozu byt zuby ale v tomto obdobi aj regresia spankova...a aj spracuvanie novych veci, ak sa uz uci chodit atd

dreamer4
31. okt 2020

Moja spi od narodenia krasne, celu noc, preberie sa len 2x, vypije 120ml mlieka a spi. A teraz ma 12 mesiacov a tiez sa celu noc hadze... akoby mala problem zaspat. Poplakava, vstava, ale ocividne sa teapi, bojuje, lebo spat chce.... ale vidim, ze ju bolia dasna. Takze mozno aj vas trapia zubky. A aj je viac vnimava a v spanku ma zive sny.....mozno aj to.

kejty13
autor
31. okt 2020

@misickaa4 my to mame skoro od narodenia taky zly spanok

ivangeline
31. okt 2020

A ako spí cez deň? Preunavene deti spia zle a malo..

kejty13
autor
31. okt 2020

@ivangeline cez den spi dobre. Cca od pol1 do pol3

misana84
31. okt 2020

aj my mame tak ako hovoris..u nas pomaha ked jej dam cumlicek...potom si opat lahne, podumka a je dobre

purplevesna
31. okt 2020

Moja 12 mesačná to iste, aj jej starší brat bol taký. Určite to nie je žiadna porucha spánku ani nič podobné.

ivangeline
31. okt 2020

@kejty13 Nie každé dieťa je schopné spať od roka už len jeden krát, môj syn po viac ako roku a pol pomaličky nabehol na jeden spánok. Možno mu to nie je dosť a veľmi dlho bdie.

kejty13
autor
31. okt 2020

@ivangeline spaval aj 2 krat denne donedavna a neovplyvnilo to jeho nocny spanok, takiato spaval v noci zle

mimushsv
31. okt 2020

@kejty13 moja mala sa tak prestala budit v 13 mesiacoch ked som ju prestala kojit. Budila sa cim dalej tym viac, niekedy aj 4 az 5 krat za noc, a nic nepomohlo iba cica. Akonahle som ju odstavila, ma uplne iny, kludnejsi spanok