Nepokojný spánok 6 týždňového synčeka v noci

ewka0012
6. mar 2012

ahojte,nas maly bude mat v sobotu 6tyzdnov,davame umele mliecko Beba,v noci doteraz celkom dobre spaval tak s 2-3prestavkami na papanie a potom hned zaspal znova😉 posledne noci spi tak,ze prva faza je super zaspi okolo deviatej tak do jednej druhej,je uplne tuhy.po papani zasa zaspi,ale tak nekludne,ze sa cely cas mrvi,hybe rukami nohami,mlaska,chrci a vydava vselijake zvuky,oci ma pritom zavrete a takto spi aj tri hodiny,pritom je napapany,prebaleny,odgrgnuty,cize by mal byt spokojny.neviete cim to moze byt?ja som potom cely cas hore,ked aj zaspim ma tie zvuky budia,alebo ho sledujem ci sa nedusi,negrca alebo nieco ked vydava take zvlastne zvuky.nie je nieco v poriadku alebo len skratka ma nepokojny spanok ci sa mu nieco sniva?cez den to tiez nerobi ked spi.uz som aj rozmyslala ze zavolam doktorke,diki za rady

matonka26
6. mar 2012

ahojky no tie zvuky, to bola aj nasa nocna mora 🙂 aj ked mala spala ja hore, lebo tie zvukyyyy boli hrozne pucenie hybanie mrvenie furt nieco,robila som presne to iste-striehla som 😎 teraz s odstupom casu to pripisujem tomu ze sa jej nieco asi snivalo..casom to preslo aj ked nie uplne, niekedy este ma taky nepokojny spanok..som niekde citala ze take male deticky este maju problem absorbovat vsetky podnety tak mozno aj preto ten nepokoj...kazdopadne urcite to malickeho prejde 😉

kolinia
6. mar 2012

@ewka0012 ahoj, moja mala robila od narodenia to iste, tiez sa mi to zdalo divne a nemohla som vobec spavat, vyriesili to stuple do usi, ktore pouzivam dodnes, lebo stale sa mrvi obcas ako kazdy 🙂. Ked zaplace, tak som hned hore, ja mam hrozne slaby spanok a inak by som sa asi nevyspala. Pouzivame aj monitor dychu, takze sa nebojim.... Tie stuple odporucam! 🙂

kolinia
6. mar 2012

@ewka0012 Jej ty si z Piešťan? Aj ja! 🙂