Neustávajúce teploty u detičiek.

jaja23
8. júl 2019

Ahojte, viem, že je tu veľa tém na tento problém, ale chcela by som vás poprosiť o radu. Malý ma už druhý deň teploty 38.6 niekedy 38.2 niekedy to klesne na 37.5 dávam mu striedavo keď treba nurofen a paralen. Nema žiadne iné príznaky. Pri šiestej chorobe viem, že bývajú teploty vyššie. Ak mu oidu zúbky, trvá teplota aj takto dlhšie? Zajtra sa chystám k doktorke ak to neprejde. Tiež som čítala, že je dobré zobrať moc. Tak neviem. Ďakujem za každú skúsenosť.

jaja23
autor
8. júl 2019

Ešte som č celá, že malý bude mať rok.

sapetka
8. júl 2019

@jaja23 pri takychto teplotach by som osobne lieky proti teplote nedavala.(a do 38,5 sa ani neodporuca). Co sa zubov tyka ty musis vediet ci zvykne mat teploty. Moj nemal ani raz pri zube teplotu. Ak sa teplota neupravi do 3dni zavolala by som dr a ona ti povie ci potrebuje aj moj alebo nie

jaja23
autor
8. júl 2019

@sapetka nemavala teploty pri raste zúbkov. Ale on ma len 2. A teraz kakal riedke veľmi. No uvidím zajtra. Pod 38.5 mu nedávam lieky.

sapetka
8. júl 2019

@jaja23 lebo si pisala ze mu davas striedaco paralen nurofen preto som reagovala ze je to zbytocne pri takychto teplotach. Mozu to byt aj zuby riedka stolica zvysena teplota.. pockaj dnes zajtra a uvidis. Hlavne nech vela pije

jaja23
autor
8. júl 2019

@sapetka áno snažím sa aby veľa pil. . No ono sa to strieda, má 38.5,potom 38.6 potom to klesne, tak nič nedám a keď vystúpi, tak zase dáme niečo.

sapetka
8. júl 2019

@jaja23 pozri mu pusinj ci tam nevidiet nejaky naznak zubkov. Pripadne si zajtra zavolaj pediatrickd