Neviem si uspať dieťatko

leusko4
13. júl 2016

Drahe mamičky, poradte! Uz som uplne zufala ☹ Doteraz platilo uspat mojho 5,5 mesacneho syna na rukach hojdanim na fitlopte, predtym v kociariku.. krasne mozno s mensim pofnukavanim. Asi tyzden co sa to odrazu vsetko zmenilo. Este len ho idem bravat na ruky zacne revat ako v amoku, kope ma, skriabe ma absolutne to odmieta.. uspat v kociariku ani naahodou ten isty rev. V postielke sam zaspat nevie, nezabera nic proste ani poklepavanie po zadocku ani pohladenie ani ked si s nim lahnem.. proste nic.. Nosit sa nechce tiez skusala som to velakrat. Som z toho velmi smutna lebo mi je to velmi luto ze chce zaspat a ja mu v tom neviem pomoct. A ten plac ☹

mantilka
13. júl 2016

Moze to byt aj horucavou...nasi drobci si musia zvyknut.
A v Tvojej posteli ked pri nom lezis?

tobnuf
13. júl 2016

Ano moze to byt kludne tym teplo. Skus ho tesne pred spanim okupat.. bude sa lepsie citit a neviem ci kojis ze by na prsniku zaspal alebo mu skus nieco precitat. Tvoj hlas hlas ho mozno upokoji

candii
13. júl 2016

Ahoj vyskusaj biely sum. Moj sa hned upokoji alebo hojdacie kreslo a da sa kupit aj s tymto bielym sumom

alllexis13
13. júl 2016

Ahoj,v 5,5mesiaci mu mozu ist zubky a preto je nervozny.Ked bude cas na spanie len ho skus nosit.Ale tak,aby mal hlavicku opretu o tvoje plece,nie aby ti lezal v naruci...Prechadzaj sa,spievaj,alebo pusti radio.Ale citam,ze nosit si uz skusala... 😖 Moj prvy zaspaval takto...🙂alebo ked sa niekde zapozeral,len som sa s nim na mieste pohojdavala,az sa unavil a zaspal 🙂Mozno si chce dat este trocha mliecka,ak kojis,alebo cajik-vodu...

leusko4
autor
13. júl 2016

@mantilka Nepomáha ani ked si k nemu ľahnem žiaľ ☹

mantilka
13. júl 2016

U nas velmi dobre zaberalo spievanie na upokojenie a mozu to byt aj zubky, skontroluj dasienka ci nie su zdurene. My pouzivame calgel na dasienka pri prerezavani zubkov...este nam chybaju dva