Používame cookies. Viac informácií tu. OK
malinajahoda
10. nov 2019

@jankal18 coliprev je na koliky, nie ak je bábo zapečené. Aké mlieko pije? Probiotiká si aké nasadila?

jankal18
autor
11. nov 2019

@malinajahoda maly je na mm, nasadila som biogaiu, stolicu ma ako prazenicka 🤷‍♀️

vmatuscinova
11. nov 2019

@jankal18 prave tazkosti s kakanim inak riedkej stolice moze sposobovat problem s travenim laktozy, co mam skusenost, coliprev velmi pomaha aj v takychto pripadoch, apropo s biogaiou by som prave pri laktozovej intolerancii bola opatrna, viem o viacerych detickach, kde stav zhorsovala

jankal18
autor
11. nov 2019

@vmatuscinova je pravda ze sa mi zda stolica riedsia, ked kaka ide z neho aj taka pena. Riedku stolicu som spomenula pediatricke hned na zaciatku, dala spravit rozbor a bol ok. Intoleranciu na laktozu asi nepreverovala..

malfea
12. nov 2019

@jankal18 ahoj, vyskúšaj dávať po každom kŕmení Espumisan L, 25 kvapiek. Nám to pomohlo, keď bolo najhoršie, dávala som aj počas nočného kojenia, inak len cez deň. Doteraz (5 mesiacov) okolo šiestej prdká a niekedy sa na to sú budí s plačom, no je to oveľa oveľa lepšie keď dávame Espumisan. Probiotiká nemám pocit, že by pomohli.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli