Nocne papanie 15 mesacneho synceka

mikinka86
5. sep 2011

Ahojte, chcem sa spytat ci mi vie niekto poradit ako oducit mojho 15 mesacneho synceka v noci nepapat.. Nekojim od 3.mesiaca, cez den celkom pekne papa, niekedy viac inokedy menej- ako vsetci. Vecer mu dam papat o cca 19:00 a potom ma este o 20:00 Nutrilon mliecko a pravidelne sa budi o 12:00 a potom nadranom, co mi az tak neprakaza. Ale chcela bz som ho oducit papat o tej 12:00. Neverim ze moze byt hladny, lebo vecer niekedy toho zje naozaj vela, myslim, ze to je uz zo zvyku. Take rady ako nechat ho vyplakat a nedat mu mliecko u nas neplati. To skusame uz par mesiacov. Mate nejake rady? Dakujem krasne. Mamicka Miska

frick
5. sep 2011

Ahoj Miška.Neviem či ti to nejako pomôže,ale my sme to riešili tak že sme miesto mliečka dali čajík a časom si sám odvykol.Ved vyskúšaj. 🙂

mikinka86
autor
5. sep 2011

@frick Skusali sme aj cajik aj cistu vodu, napije sa ale o 1/2 hodku zase chce len to mliecko. Pokial ho nema, tak "neda pokoj " 🙂 a budi sa kazdu chvilu 😢

m.i.r.i
5. sep 2011

Ja skusim len kratko - my sme to oducali maleho ked mal 4 mesiace..tiez sa takto budil v noci a potom nadranom..a stale vypil celu flasu mlieka..jeden den som mu miesto mlieka dala cumel a on si spokojne zaspal...
Odvtedy mlieko nemal a ked sa budil, len som podala cumlik...o asi 3 mesiace sa uz nebudil vobec..
Ale neviem ci je toto mozne uz aj u takeho velkeho dietatka..to uz asi viac vymysla..alebo mozno cumel nema...

mikinka86
autor
5. sep 2011

@m.i.r.i Ahoj, dakujem za odpoved. Sebastianko cumlik ma, takze to uz nezabera ☹