Nočné precikanie plienky. Máte tipy čo s tým?

atislava9
6. nov 2019

Ahojte

Mamičky, moj 8,5 mesačný sa takmer každú noc preciká - vždy to isté miesto ľavý bok nad plienkou. 🤷‍♀️ Po večernej hygiene a mliečku okolo 19 sa budí na ďalšie mlieko cca o 2.00 a to ho musím okrem prebalenia aj prezliecť + má v tej časti mokrý aj spací vak. Už som vyskúšala plienky Pampers novahičky, Lidl lupilu, Tesco, DM plienky, Kolorky nočné...a vždy rovnako. Nosí veľkosť 4, príp 4+.
Nejaký tip pls? 🙏 vďaka

renatka1985
6. nov 2019

@atislava9 u nas bol problem, ze sme priskoro presli na vacsiu velkost plienok. Skusila si o cislo mensiu? Ci precika aj tu?...

mima1
6. nov 2019

Mozno su este velke plienky. 4som davala nasmu ked mal 1,5 az2

evkakozickova
6. nov 2019

@atislava9 Tak skús ho večer ešte raz prebaliť tak okolo 22:00 ja tak tiež robím lebo ráno stáva precikani a na noc mu dávam o číslo väčšie plienky

babi81
6. nov 2019

@atislava9 tiez si myslim ze to
bude velkostou, ja som5 pouzivala 1,5rocnej

simona92101
6. nov 2019

@atislava9 u nas to bolo nespravnou velkostou,tiez kazde rano vsetko precikane,dcerka je taky chudy dlhy slizik a plienky jej nesedia bud na stehienkach alebo na pupku.nam sa inak osvedcili Dada plienky a DM plienky babylove na noc.pampers sklamali na celej ciare

nikpa
6. nov 2019

@atislava9 My máme ten istý problém, syn bude mať 2 roky a v noci ho pravidelne prezliekam a niekedy aj dvakrát 🙄 plienky som tiež vyskúšala všetky možné. Najlepšie z toho vysli z DMky babylove. Cikulu ulož smerom dolu v plienke a dávať pred spaním menej piť. A inak veľkosť 4 sme do minulého týždňa používali my, nie sú tvojmu veľké?? Skús menšie, aj vo veľkosti to môže byť

atislava9
autor
6. nov 2019

Maly ma 11kg, preto ta velkost, bez ohladu na vek 🙂 A ked mi zaspi o 19, tak ho nechcem kvoli prebaleniu budit🤷‍♀️
Pampers pants mame 3, ale precikal aj tie; ostatne pouzivam podla vahy 4, on ma plnsie stehna a brusko...no ale vdaka kazdopadne za tip, skusim mensie cislo 🙂

angelheart
6. nov 2019

@atislava9 skús pampers premium pants, mne sa osvedčili najviac

monvitka
6. nov 2019

skús nie pants, ale normálne premium care na lepky

julianadrx
6. nov 2019

Radšej ho len okolo 22-hej prebaľ ako o tej 2hej aj prebaliť aj prezliekať... môj synček sa neprebudil pri prebalovaní... používame len lupilu od malička a to má 1rok a 8 mesiacov... mal obdobie precikávania sa ale tiež počas zmeny veľkosti plieny... a tak isto ako písali vyššie, pipíka uložiť smerom dolu a plienku mu vytiahnuť viac vpredu ako na zadoček... to prejde nemaj obavu, viem, že to nebaví ale aj to patrí k tomuto obdobiu 🙂

saskia_98
6. nov 2019

No neviem ale moj od 12 kg nosi babylove 5ky lebo zo 4 + sa mi precikal. Uz jak som dala 5, po probleme.
@atislava9

lilianocka2016
6. nov 2019

Hm nepomozu žiadne značky třeba len častějsie prebalovat ja moju malu som musela aj 3krat cez noc

trinneo
6. nov 2019

A neskúšala si dávať na noc práveže väčšiu, nám to dcérka tiež tak okolo 8 mesiaca asi týždeň mala, že každú noc precikané a odvtedy som jej dal na noc o číslo väčšiu "5" aj keď bežne cez deň dávam "4" ?

malinajahoda
6. nov 2019

@atislava9 v takomto veku som aj ja moju prebalovala v noci, už tak akosi automaticky, keďže vtedy mi pila viac mlieka ako teraz. Už má 20 mesiacov a už ju prebalovat nemusím.

jaja23
7. nov 2019

@atislava9 skus pampers prémiu care

bibika1989
Odpoveď bola odstránená
Zobraz