Nočný plač u 2,5 ročnej dcéry

zaba22
11. feb 2019

Ahojte. Citala som uz o tom vela, ale nic,co by presne vystihovalo nas pripad. Dcere sme zrusili cumel v novembri,odvtedy vsak cez den prestala spavat. Co by az tak nevadilo,keby spala aspon v noci. Jednak ju obcas chytia nocne desy,co znamena 2 hodiny vytrvaleho zalostneho placu. To by som brala,ok,je to typicke pre tento vek. Ovela narocnejsie je pre mna to,ze sa v noci stale velmi casto budi s placom a dozaduje sa ma. Niekedy je to fakt aj 10x a viac. Som z toho uz naozaj velmi vycerpana. Myslela som si,ze je moc unavena, ale robi to,aj ked cez den nahodou pospi v aute, potom,ze je to zazitkami,tak sme obmedzili zazitky,ale deje sa to aj pri rutine. Od narodenia mavala zle noci,ale vzdy som to pripisovala zubom,lebo boli lepsie a horsie obdobia. No teraz ide kontinualne 3 mesiace. Mate s tym skusenosti? Co robit? Dakujem

juriva
11. feb 2019

@zaba22 ale my to velmi dobre pozname.V noci sa posadi a reve..minulu noc aj 5 x.Ale ze ako....muz spava vedla, nevyspal by sa cez tyzden do prace.
Vstane po spanku okolo 16 h a reve v kuse non stop dobrych 20minut;)
ma 2 r a 3 mes

meandbaby
12. feb 2019

@zaba22 niektore deti sa skludnia, ked ich mama v noci drzi za ruku, hlavne tie, co boli dlho dojcene.Skus