Nočný plač u 5 mesačnej dcérky

denisa54231
19. apr 2019

Ahojte mám 5 mesačnú dcérku a každú noc keď zaspí sa začne plakať sako keby sa jej niečo snívalo včera to iste musela som ju vybrať z postieľky a nakoniec ju utisilo až mliecko čím to môže byt môžu sa jej snívať take zle sny ?

jarca1111
20. apr 2019

@denisa54231 tak male deti nemaju sny.. mozno nevie spracovat podnety z celeho dňa

zuzipolo
20. apr 2019

@denisa54231 môžu to byť zuby (u nás to tak bolo/ešte stále je občas) a vraj sa už sníva takým deťom,ťažko povedať..treba vydržať kým to prejde 🙂

evkamotka
20. apr 2019

Ja mam 1.5 r a stale v noci place :D su to babatka, beriem to ako fakt. Inak nevie prejavit, ze jej idu zuby, je jej teplo, je smadna... Hocico

lucyluv
20. apr 2019

Moja je už staršia, ale cca v 6m keď začala viacej vnímať svet tak sa jej spánok zhoršil, plus do toho zrejme aj zuby. Tiež sa mi zdalo, že to má sny, proste spracováva podnety z dna. Má to doteraz, má skoro 2r a už si to aj viem niekedy spojiť čo prežíva, lebo ona už aj dosť rozpráva, takže rozpráva aj zo sna. Od kedy je odstavená, už jej stačí na upokojenie iba ššš. Predtým som jej musela vždy prsník dávať.