Nočný spánok bábätka

bibinka100
28. aug 2013

Kedy vase babatko vedelo spat celu noc?

monuska342
28. aug 2013

prvy v 3 mesiacoch druhy este nevie 🙂
@bibinka100

helsinka
28. aug 2013

od 7,5 mesiaca. Vtedy už v noci nepila mlieko. Samozrejme aj teraz sa niekedy ešte budí . . . ale len občas . .

danag
28. aug 2013

Má 14 mesiacov a 1x v noci sa zobudí na papanie. Keď ho trápia zuby, tak 1x na papanie a 3x na nosenie 😀

januliku
28. aug 2013

@bibinka100 Nasa ma 21mesiacov a celu noc prespi len obcas (tak 1 z 10), stale sa 1x budi na caj alebo mlieko a teraz uz aj na cikanie 🙂 .

barborienka28
28. aug 2013

malá ma tri a pol mesiaca, a už mi nevstáva v noci na mliečko...asi tak po mesiaci prestala...ale je pravdou, že bola kojená len dva apol týždna, potom UM, a preto asi aj tolko spí, a hlavne je velky papkač, takže ona sa dostatočne napapa pred spaním...ale napr. včera nas očkovali, večer o pol siedmej sa šla kupať, o siedmej papala...a potom som ju uspavala dosť ldho čo nie je zvykom, ale boleli ju nožičky zvyšovala sa jej teplotka tak som jej dala čipok, a zaspinkala hned...ale vypila mi len 60 ml a aj tak spala do šiestej rána..inak zvykne piť 150ml

radkanika
28. aug 2013

No to aj mna by zaujimalo tato tema, kedze moj maly ma dnes 10 dni a budi sa rozne, dva az trikrat v noci, tak kedy sa to posunie...zatial je kojeny a na UM by som prejst nechcela. A cez den spavat nestiham, kedze mam este 6 r.dcerku plnu energie...

lucia006
28. aug 2013

Moj ma 10 mes.pije vnoci raz mlieko,ale budi sa aj 10krat ,od narodenia 😒

sense
28. aug 2013

podla mna treba specifikovat pojem celu noc, uvediem dva priklady: mojej sesternici "prespi" maly celu noc od 3 meesiacov, ale tak ze dostane flasu o 19.00, potom si hodku zdriemne potom je do 23.00 hore dostane flasu a spi do nejakej piatej pol siestej....
....moja mala ma 4 mesiace a celu noc "neprespi" lebo, dostane flasu o 18.30 a o 19.00 spi do nejakej 04.00 dostane flasu a spi este do 06.30....

...aspon tolko ponimanie prespat celu noc u nas v rodine, kde sesternicin maly je perfektny lebo ju necha vyspat a mna mala nenecha..... 😉

zuzkamacken
28. aug 2013

nas ma 4mesiace a budi sa raz na mlieko

zdenus11
28. aug 2013

Syn (teraz má 4 roky) prespal celú noc prvýkrát ako dvojročný....dcérka prespí celú noc od narodenia....obaja dojčení..

mariuskaa
29. aug 2013

Od kedy som prestala kojit. 18 mes.
Dovtedy v noci hore len na papanie 2 krát.
Žiadne ponocovanie.
Ľahla som si k nemu nakrmila 10 min a naspäť spať

poisonblu
29. aug 2013

Moj ma skoro 10 mesiacov a budi sa v priemere 5 krat za noc..je kojeny a neviem to nocne koje ie odburat, lebo ked nema prsnik, tak nevie zaspat...uz ma z toho poraza

ericcaa
30. aug 2013

@poisonblu Napodobne, uz to ani neni hlad, ale zvyk ☹

poisonblu
30. aug 2013

@ericcaa presne..mne krasne spaval od 3 do 6 mesiacov, budil sa len 2 krat za noc..ale potom bol chory a isli mu zubky, tak sa budil castejsie a ja sprosta som ho na prsniku uspavala..tak si zvykol...☹

ericcaa
30. aug 2013

my presne to iste a este som si ju nechavala pri sebe, lebo sa mi nechcelo 4x v noci vstat, tak teraz ju mam uz iba pri sebe a vstavam vela uz to ani nepocitam, najlepsie, ze mala mi so zavretymi ocami beha po celej posteli..Neviem si predstavit, ze prestanem kojit ako ju budem uspavat.. Aspon nesom sama 😉 Pekny den Vam.

eveenka
1. sep 2013

@bibinka100 dcerka ma 16 mes a v noci sa budi stal 1-3 kratje stale kojena. Do pol roka vedela prespat sj celu noc, velakrat zo zaciatku som stala nad postielkou a pozerala ci ju zobudit a ci nie ked mi mlieko tieklo, a ako bola starsia zscasla sa aj viac budit. Uz som si zvykla, dam jej prso a spime dalej 🙂