Nosenie staršieho dieťaťa na rukách

barborakr
28. dec 2015

Ahojte, chcela by som počuť vas názor, radu, hocičo na tému nosenia dieťatka na rukach, nie malého babatka ale 20 mesačného dieťatka. Dcerka si vyžaduje, aby som ju mala na rukach, a nestačí si k nej cupnut, alebo byt na rukach v sede, musim sa vždy postaviť. Niekedy sa chce odniesť napr len z kuchyne do obývačky, vonka iba na rukach... Ani by mi to az tak nevadilo, keby som vladala. Ked ju nezoberiem, tak veľký plac. Samozrejme, neustále dohováram a snažím sa jej vysvetlit, ale nefunguje to:( viem, ze to prejde, ako vsetko ostatne, len je to narocne, ci uz fyzicky ale aj psychicky. Nie som typ Maminy, ktorá necháva vyplakať, som za kontaktné rodičovstvo ale je to uz nejak vela na mna...nosis uplne neznáša, stačí, ked ho vidí a rozplače sa. nie je to od narodenia, vyžaduje si to tak pár mesiacov dozadu. Dakujem za vase postrehy! Barbora

dai
30. dec 2015

@charlie1980 dakujem aj tebe pekny den... uprimne, pre mna je citat si MK popri konci roka relax🙂 je jedno aka tema a hadka🙂

dai
30. dec 2015

myslim samozrejme pracovny koniec roka... vsetko ostatne je lazo plazo pohoda🙂

gaby21
30. dec 2015

@hankaop Ja som sa zase musela zasmiať že SEMETRIKY 😀 😀 😀 . Alebo citujem, psychicky nestabilna neschopna matka (že by tiež sebareflexia?), tvoja slovná zásoba je naozaj velmi bohatá, si velmi precitlivená, lebo toto v tejto diskusii nikto nenapísal a už vobbec nie tebe, trošku zrelaxuj, vylož nohy na stol, alebo zober malu na ruky a ukludni sa dobre?

jabadaba
30. dec 2015

@charlie1980 dakujem. 🙂 😉

jabadaba
30. dec 2015

@dai Ty lichotnica jedna! Proste som mala dobru naladu, mavam ju casto. 😀
P.S. veru si nespominam, ze by som tu volakomu vynadala.