Používame cookies. Viac informácií tu. OK
nikpa
10. mar 2019

@matulik212 ja som ho bohuŽiaľ kúpila bez toho aby som do nebo skusila dat syna a nesedel nám vôbec, musela som ho predat. Ked som ho tam vloŽila, mala som pocit, ze popruhy mi padaju z ramien a obšuchovala sa mu hlava o ne. Ale je to určite individuálne, treba vyskúšať.

matulik212
autor
10. mar 2019

@nikpa joj sak aj ja som kupila ale dcerka nema este 5,5 kila a to je od 5,5 tak dufam ze mi bude sediet lebo ma porazi

nikpa
10. mar 2019

@matulik212 snáď vám sadne ;)

matulik212
autor
10. mar 2019

@nikpa dufajme dakujem❤️

damolly
10. mar 2019

@matulik212 ahoj, ja nemám presne tento ale mám ergobaby organic carrier portofino a som spokojná snim 🙂 používam ho doma keď upratujem alebo keď varím ešte som snim nemala problém alebo žeby má niekde tlačil alebo padal mne sadol. Tak dúfam že bude dobrý aj tebe 😊

matulik212
autor
10. mar 2019

@damolly dakujem dufajme 🙂 a kolko mesacne babenko mas

damolly
10. mar 2019

@matulik21syn už bude mať skoro 6 mesiacov a 8 kilo 🙂😀 ale váhu tak necítim je pekne rozložená, od 3 mesiacov ho v ňom nosím 😉

matulik212
autor
10. mar 2019

@damolly no moja bude mat tento tyzden 2 mesiace tak asi este pockaaam 🙂

lindusss2016
10. mar 2019

@matulik212 pockas veru. Cca do 4 mesiacov, zalezi od velkosti. Ak ho uz mas, verim, ze vyuzijete, ale v sucastnosti existuje mnozstvo pohodlnejsich nosicov, nabuduce treba zistovat pred kupou

lindusss2016
10. mar 2019

@matulik212 keby si chcela malu nosit uz teraz, pozri si elasticku satku, tu zozenies lacno a vydrzi do tej doby nez dorastie do nosica. Ak ti financie nerobia problem, mozes si kupit rovno aj pevnu, cena zacina od 30€ do niekolko stoviek, takze vyber je ozaj velky

matulik212
autor
10. mar 2019

@lindusss2016 nebude podla teba pohodlny pre dcerku alebo premna? Lebo ja vydrzim vsetko len nech jej je dobre

matulik212
autor
10. mar 2019

@lindusss2016 a nechala som si poradit v maderne

11mirka22
10. mar 2019

@matulik212 existuje do neho aj novorodenecka vložka, ja som používala asi od šiestich týždňov na prechádzky. Bola som spokojná, ale priznám sa, iné som ani neskúšala. Sestra toho vyskúšala viac a nevie si vynachváliť šatku, pri takom malom bábätku. Ale aj tie šatky sú vraj rôzne.

lindusss2016
10. mar 2019

@matulik212 nie, to netvrdim. Moze byt, ze vam sadne. Ono vacsinou je to tak, ze kto nevyskusa viac nosicov, je s ergobaby spokojny. Novorodenecku vlozku do neho vobec neodporucam,je velmi tazke dosiahnut v nej spravnu ergo polohu, navyse hrozi aj prehriatie babatka.

lindusss2016
10. mar 2019

@matulik212 myslela som poradit od niekoho, kto aj noseniu deti rozumie. Kukla som narychlo ponuku v tej maderne a maju tam uz len tulu a bobu, ostatne nosice tam ani ergo nie su, takze ti poradili reltivne dobre na ich ponuku (aj ked ja by som z tohto asi zvolila tulu, ale je to v podstste jedno). No len v skutocnosti je tych znaciek ovela viac a su aj o dost vychytanejsie. Ale to je uz jedno, mas ergobaby, verim, ze ho vyuzijete, len naozaj pockaj, kym mala dorastie. Ak sa jej nebude na prvykrat pacit, skus zas o tyzden. Keby si potrebovala radu, pridaj sa do skupiny Nosime nase deti tu alebo na fb.

11mirka22
10. mar 2019

@lindusss2016 to máš pravdu s tou novorodeneckou vložkou, že je teplá, my sme ju využívali najmä na vychádzky, bola decembrové bábo a odmietala byť v kočíku. Vo vnútri len nachvilku, keď mala koliky, uspavala som ju hojdanim.

sofiia87
2. apr 2019

@matulik212 ja mam ergobaby adapt a som s nim spoko. Viem, ze je tvrdsi ako rischino napr, ale mne to vyhovuje.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli