Nutkavé myšlienky. Máte s tým skúsenosť?

lulu1502
29. mar 2009

Ahojte. Chcem sa spýtať či má niektorá z Vás podobný problém. Mám 7 týždňového synčeka Samka ktorého nadovšetko ľúbim ale môj problém je že som si jedného dňa vzala do hlavy myšlinku čo ak mi šibne a ublížim mu. Do toho došli depresie, strach, potenie až panický strach. Stále sa niečoho bojím hlavne ostať s malinkým sama doma. Kto to nezažil môže byť šťastný.Cítim sa ako blázon ale čítala som si pár článkov na nete kde ženy mali ten istý problém. napíšte mi ak máte niekto ten istý problém. Inak užívam asi 5 dní AD serlift. Máte s ním skúsenosti?

krasuliak
29. mar 2009

ucinok nastupuje az po dvoch tyzdnoch 😉 😉 kazdpadne neostavaj doma s malym doma sama 😉

telinka
29. mar 2009

lulu...uprav si info v pase , vyzera to cudne 😉

lulu1502
autor
29. mar 2009

Krasuliak Užívala si tieto tabletky? A zhoršil sa ti stav na začatku užívania? Já malému nikdy neublížim to viem lebo ho lúbim. Ale tie myšlienky chodia samé.

krasuliak
29. mar 2009

😅 😅 😅 😅 krasuliak je muz 😀 😀

nie neuzival ale cital som o tom 🙂

saska.t
29. mar 2009

Myslim ze to je klasicka poporodna depresia, snaz sa nezostavat s malym sama doma kym tabletky nezaberu ale urcite sa to zlepsi neboj a si urcite vyborna mamina 😉 treba sa urcite vela rozpravat s partnerom aby si sa vyrozpravala a dosla na ine myslienky a ak sa nahodou hanbis a.p. to musi ist bokom 😉

3558
29. mar 2009

v kazdom pripade to povedz lekarovi a on by ta mal odporucit psychologovi. pre istotu tam chod.
nieje to nic vazne, ale vidis.... myslienku mas v hlave.
a hlavne ako pisala saska musis o tom nahlas vela rozpravat. muzovi, mame, sestre,...... tym najblizsim. ked sa vyrozpravas, to ti pomoze. uvidis. 😉
drzime palceky.
p.s: ja som sa ho bala chytit, ked sa narodil aby som mu nahodou neublizila. to su paradoxy,co?? 😠