Ochrana hlavičky no shock. Máte s ňou skúsenosti?

vlasa
26. jan 2008

prave sme ju objednali,nemate s nou niekto skusenosti?mala ma stale dobitu hlavicku,tak pre moj klud sme ju objednali 😉

junovka
26. jan 2008

Vlasa, a co je to no shock? 😅 😕 😒

mata79
26. jan 2008

Tak to zaujima aj mna. Uz sme to s manzelom pozerali na internete. Maly zacina chotit, nechcem, aby chodil dobyty ako sestrin syn. Je to vraj zo vzdusneho materialu, ale aj tak si neviem predstavit, ako mi v tom chodi po byte.
Vlasa, ked Ti to pride, daj vediet, ako si spokojna.... 🙂

vlasa
autor
27. jan 2008

jasne,dam vediet,uz sa na to tesim 😉 je to dost penazi a bude vyzerat smiesne mala,ale lepsie,aby chodila ako teraz,dobita ako frontovy vojak 😒 😒 a chrani to aj mozog aj vsetky fontanelky.

lindda
27. jan 2008

aj my sme to chceli kupit ,ale kamaratka to ma a ze si to maly stale dava dolu ☹

vlasa
autor
27. jan 2008

toho sa tiez obavam,ale hold si bude musiet zvyknut.maju ju aj na www.babetkovo.sk

uhlikova09
28. jan 2008

hmmm baby aj nam by sa to zišlo,ale maly mi uz cupka,oplati sa to?na jednej strane ano lebo este nema taku istotu a vcera si skoro hlavičku aj rozbil,ale na druhej strane,co ja vieeem.... 😕

trixi
28. jan 2008

My tu prilbicku kupime asi tiez. V celom dome mame kamennu podlahu alebo parkety, co je velmi tvrdy teren na dopad. Do niektorych izieb dame koberce, ale zakobercovat cely dom by stalo vela penazi, tak investujeme do prilbicky. Ked som to ukazala tatinovi, tak sa najprv smial, ale uznal, ze na ten zaciatok ju asi budeme pouzivat.

brisilda
19. mar 2011

maminky taktiez planujem objednat tuta prilbu 😉 myslite ze je to nutne? stale sa rozhodujem ci ju mam alebo nemam objednat http://predeti.sk/?c=detail&id=1071

tinaki1275
19. mar 2011

pripajam sa 😉 aj aj uvazujem ze objednam tu prilbu ,mame v celom dome kamenne podlahy a len v obyvacke koberec..mam paniku ze si mala rozbije hlavu ..poznate niekoho kto to pouzival?

juliagregor
19. mar 2011

kamarátka ju mala, jej chlapec padal na hlavu, vôbec nepoužíval ruky, malý ju mal asi dva mesiace...
ja som ju nemala a veru dvojky boli viac dobité ako starší syn, jednoducho som nestíhala dvoch naraz chytať...
ale ani som nerozmýšľaľa nad nou, kým dieťa nie je po operácii hlavičky, silnom páde, tak nie je treba,,,dieťa sa učí aj pádmi a vlastnou skusenosťou ...

kajsicka
21. mar 2011

ja mám tiež dvojičky a nieje dňa, kedy by sme nemali udretú hlavičku. Tiež mám neustály strach, že dôjde k vážnemu úrazu. Keby som bola túto prilbičku objavila skôr, asi by sme ju kupovali 🙂 Teraz sú už dievčatá viac menej naučené padať a dávajú si už väčší pozor. Zamyslime sa: My sme tiež zažili všelijaké úrazy, aj hrče na hlavách, aj rozbité a pozašívané čelá a sme tu, jednoducho to patrí k detstvu. Ale ako mamina dokážem pochopiť aj vaše obavy. Do akého veku je tá prilbička použiteľná? A čo keď si dieťatko zvykne, že sa veľmi neudrie. Prestanete ju používať a čo potom?