Od akého veku spia bábätká iba raz denne?

velvet26
21. dec 2011

my mame 7 mesiacov a spime 3 krat denne jeden spanok trva vsak len maximalne 45 minut..odkedy vase babatka spavaju raz denne a o kolko dlhsie? a este otazocka zaspia vam same v postielke? diky

saza007
21. dec 2011

od cca 13 mesiacov

nibiru
21. dec 2011

naša začala teraz ma 17mesiacou no este stale sa stane že spi 2x ak nahodou rano vstane skor snažím sa jej to posuvat na 1x no niekedy je jeden malo tak ale ked druhy tax max o 15:00 neskor nie pretoze v večer potom vymysla ale ona bola celkovo spave dieta do roka spala 5x za den

zuzky1104
21. dec 2011

a nasa ma dva a pol roka a stale si rada schrupne, no stane sa, ze nespime, ked niekde musime v tom case byt alebo podobne ine okolnosti...no nadalej ju budem davat spinkat nakolko a v skolkach sa v tom pokracuje...

sssimi
21. dec 2011

Moja bambula od 11 mesiacov.

ivetkab.
21. dec 2011

Môj malý bude mať o mesiac dva roky a ešte stále spinká 2x denne. dopoludnia spinká hodinu a pol a na obed do troch hodín. Ale je to ešte stále taký spánok, že nikdy neviem koľko presne bude spinkat.

ejuska79
21. dec 2011

moja spi raz denne od 8 mesiacov, aj to len hodinku, maximalne hodinku a pol... je to individualne, sestrin ma vyse troch rokov a spi aj 3-4 hodiny cez den...bud rada, ze ti spinka...my sme mali od narodenia problemy so spankom....

dahra
21. dec 2011

Moj maly este teraz spava na 90% 2x. Vstava rano okolo 7.30. 1x spi od 10.30-12.00, 2x 15.30- 17.00. (vzdy vsade polhodka +/-. Na nocny spanok sa uklada okolo 20.30. Ulozime ho do postielky, vie, ze ma spat, takze spi hned. Vymysla malokedy, ale to je znak, ze sa mu nechce spat.

zuzana581
21. dec 2011

Dcéra nespávala v 1.roku už skoro vôbec. Možno tak 20 minut aj to s problémami. Niekedy som mala pocit, že jej spánok ubližuje 😀 Syn začal spávať raz denne zhruba v 2 rokoch a to vždy potiahol aj 2,5 - 3 hodiny. On bol spachtoš od narodenia. Teraz má 2,5 a spáva raz denne po 1,5 až 2 hodinách. On bol spachtoš od narodenia. Ani jeden nezaspával sám. Dcéru som uspávala väčšinou v kočíku a synovi stačí, keď mi chytí ruku a zavrie očká. Ale chce aby som bola pri ňom. Alebo spí v kočíku, keď ideme pre dcéru do školy.