Odchod na 3 dni od 27 mesačnej dcérky

zvonkohra
5. máj 2012

Baby o 12 dni cestujem na 3 dni do ciech este nikdy som od malej nebola prec a neviem ako to obe zvladneme.Mam pocit ze ja to zvladnem horsie ,mali ste taky pocit aj vy?Podotykam ze ju vziat nemozem a este ju kojim

annalena
5. máj 2012

@zvonkohra ja som prvykrat musela odist od malej ked mala tesne pred 1.rokom, na 4 dni. tiez som kojila (rano,vecer,v noci), bala som sa ako to mala zvladne, ale nakoniec to bolo uplne v pohode.ja som sa viac trapila ako ona 😀 bola u mojich rodicov a plne si to uzivala, namiesto kojenia mala rano caj a vecer kasu, v noci dokonca ani nepytala.....a ked som sa vratila, pokracovali sme dalej v kojeni 😵

sirael
6. máj 2012

Ja si myslim, ze mala to zvladne lepsie ako ty 🙂 Uvidis, bude jej dobre a bude o nu dobre postarane 🙂 To len my stresujeme 🙂 Ja ked som bez malej aj dve hodiny, a to si ju partner vezme von napriklad, tak sa citim, ako keby mi polka MNA chybala 🙂 A pritom mala je stastna a vesela, takze neboj, zvladnete to 🙂

zvonkohra
autor
6. máj 2012

@sirael
@annalena diky baby veru ze mi matky sme na tom horsie jak tie deti

lentilka29
6. máj 2012

ale urcite to zvladnete.otazkou ostava s kym ostava dcerka?vela zalezi od osoby s ktorou ju nechavas...ak je spolahliva,nemas sa coho bat.

zvonkohra
autor
6. máj 2012

@lentilka29 s mm a svokrovcamy 🙂 ja viem ze sa mozem spolahnut len asi viac sa bojim ako to zvladne bez tej didy 😒

lentilka29
6. máj 2012

@zvonkohra
@zvonkohra zvladne...ja mojej mame hovorim,ze ked bude pytat,nech vytiahne svoju. 😉

zvonkohra
autor
6. máj 2012

@lentilka29 to vazne? 😀 a kolko ma tvoja rockov?

lentilka29
6. máj 2012

16 mesiacov.. 🙂 si z nej robim srandu..ved vykojila 4 deti, 😉

stvura
6. máj 2012

@zvonkohra a ako casto dojcis? Ja sa chystam rodit, dcerku dojcim (19m) a nejako sa extra neobavam. Tak velke dietatko aj ked je dojcene to zvladne, prides a vsetko sa vrati tam kam bolo....mam to odskusane pri malom, rodila som ked mal 25m, ako som prisla z porodnice som dojcila tandem nieco este cez pol roka. Pocas toho tyzdna co som bola prec ho moj oco maximalne zabaval ako mohol, mal krasne nabity program a ani si nespomenul ze by chcel "didkovat" (ine mlieko mi nepil a ani teraz ako 3.5r velmi nepije, uz ale nie je dojceny od 2r a 8m)

lenka311
6. máj 2012

@zvonkohra Môjmu ex dávam malú domov /120km/ každý druhý víkend od piatku večera do nedele večera, aj teraz ju má a to od 13mesiaca... Zo začiatku to fakt bolo pre mňa ťažké, ale kupodivu, deti sú neskutočne prispôsobivé a sama sa tam pýta i teší.. Má 25mes.
Takže zahoď obavy, hlavne ju nechaj so zodpovednou osobou na ktorú sa môžeš spoľahnúť, jediné čo bude robiť problémy je asi Tvoja psychika a osobne si myslím že Ťa trochu potrápia aj prsia keďže ešte kojíš...
Odvahu, raz ich dáme aj do škôlky 😉 😉 😉 - mne ide už teraz od septembra..
Pekný výlet a netráp sa, dieťa to zvládne, horšie je to s nami mamičkami 😀 😀 😀

zvonkohra
autor
6. máj 2012

@stvura pred obednym spankom,vecernym a pocas noci 😝
@lenka311 aj mne ide do skolky od septembra

stvura
6. máj 2012

@zvonkohra no to je pohoda, to zvladne, nie je to nejake caste...ani prsia ta trapit s touto frekvenciou nebudu...moj maly pil tak isto, akurat ze v noci nie...ja som sa najviac obavala tej noci 😎

zvonkohra
autor
7. máj 2012

@stvura toho sa obavam aj ja este zaspat zrejme niejako zaspi ale ked sa prebudi bude veselo 😝 😢 😀

mobilo
7. máj 2012

@zvonkohra no ja som musela do porodnice keď mal syn 2 roky a 4 mesiaca veľmi naviazaný bol na mňa ale krásny vzťah aj s tatom má. Dopadlo to tak , že pokiaľ ma nevidel bolo fajn keď ma prišiel pozrieť tak mal taký pohľad aký neprajem nikomu taký nahnevaný, taký to sa ani opísať nedá...zvládol to nejako uspávanie bolo horšie ale zaspal...a keď som prišla domov sme si to vynahradili všetko

huhusestra
7. máj 2012

mala to zvladne lepsie nez ty 🙂 a budes asi velmi prekvapena. Ja som dala dcerku (19mes.) mojim rodicom na 2 dni (1 noc) a uz som sa nevedela dockat kedy bude pri mne. Pokial som mala co robit tak to bolo ok ale akonahle som sa zacala nudit tak to bola katastrofa.
Bala som sa ze vecer bezomna nezaspi a pritom nemala problem. Celý den ju nasi zabavali takze si tamer na mna ani nespomenula 🙂
Drzim palce, treba si aj na taketo zvykat.

zvonkohra
autor
7. máj 2012

@mobilo kojila si ho ci nie?
@huhusestra tak ja sa nudit urcite nebudem kedze moja sestra ma este jednu dcerku 4r a ta je hyperaktivna ze mam pocit ze ani neoddychnem ale malicku budem mat urcite v mysli stale 😖 🙂

lienka434
7. máj 2012

@zvonkohra tak najprv by si mala postupne prestat kojit a hlavne rozpravat jej ze pojdes na dlhsie prec a chodit od nej na 1den prec ak mas moznost ze ti niekto dcerku postrazi,tvoju bude kto v tom case strazit?ak otec myslim si ze je to pohoda ak niekto cudzi tak horsie ale aj na to sa da pripravit,moji znami tak nechali deti prespat parkrat u rodicov a potom si zvykli a vlastne pripravili ich na to ze sli do Ameriky na tyzden bez nich a vyslo to krasne,deti neplakali,tesili sa kedy pridu.

zvonkohra
autor
7. máj 2012

@lienka434 mm svokrovci a vsetkych ma rada a je na nich zvyknuta u nas je mala strasna zavislacka ciye tu fakt pomoze len odchod na tej jednej strane

lienka434
7. máj 2012

@zvonkohra s kojenim je to tahzsie odstavitt ale ked si najdes svoj system a vies co na nu plati pojde to..myslim si ze stejne pojdes prec a ona co spravi?bude chvilu mrzuta a potom uz dobre🙂

zvonkohra
autor
7. máj 2012

@lienka434 ale ona proste ked ma vidi je uplna ina ako ked s nou niesom ona je taka ze vie jak na koho a pritom je taka malucka 😀

lienka434
7. máj 2012

@zvonkohra samozrejme to aj moje dieta,cely den ma nepotrebuje ked tam nie som a zrazu ked sa objavim tak uz knuci,mravci robi zlost a tak dava na seba upozornit.tak drzim prsty nech ti vyjde vyletik a nech vsetko vyjde s malou ako ma byt🙂

mobilo
7. máj 2012

@zvonkohra už som nekojila...ale mladšieho teraz kojím stále a neviem si predstaviť, žeby som odišla on má 19 mesiacov ..nejako je tiež tým naviazaný na mňa. ale zase pokiaľ je s tatinom tak ho ani nenapadne..ale zaspať nezaspí inak a v noci je vkuse hore.

zvonkohra
autor
7. máj 2012

@lienka434 dakujem
@mobilo u nas ci som doma ci nie mame noce kedy v noci kecame ale ona je taka od mala