Odkedy používať pri bábätku kozmetiku?

sasa2810
21. dec 2019

Ahojte
Ja by som sa rada spytala odkedy ste zacali davat babatku kozmetiku ? Sampon mydielko a nejaky krem? My zatial pouzivame iba olej do vody ale uz by som chcela zacat pouzivat aj nieco vonavejsie ale zas jasneze nie vela. Maly ma 7 tyzdnou.

pribinak
21. dec 2019

Ak ma OK pokožku tak fakt nepotrebuje a bud rada, ze nepotrebuje.

lenka2710
21. dec 2019

@sasa2810 ahoj, ja som používala len detské mydielko a olejcek po kúpaní! Malej rástli vlásky až od dvoch rokov,takže šampón až potom a penu do kúpeľa tuším od 10 mesiacov, ja som bola spokojná len s mydlom a vodou, viac treba nebolo

ladyvi
21. dec 2019

Ritku by som s mydlom. Mojho, ked som neumyla s mydlom, tak od toho zlteho kaka mal az kozu zltu. Musela som potom olejovym tamponom vytierat kozu, stehna 😂 takze na dupu mydlo. Zvysok nic. Ozaj nic vonave, ani hydratacne nepotrebuje, pokial nema tazkosti ako ekzem, atd.

lenka2710
21. dec 2019

@sasa2810 a kremik na tvár, keďže mala sa narodila v októbri, tak keď boli mrazy alebo vetry,tak som jej tváričku premastila

evittam
21. dec 2019

@sasa2810 Len detské mydlo a sem-tam olej. Aj vlasy dcére cca do 3-4rokov len detským mydlom. Syn má pomaly 12rokov, dcéra 6.
Načo zbytočne detskú zdravú pokozku patlat chémiou.

petulkahu
21. dec 2019

@sasa2810 mala bude mat o mesiac 2r. a doteraz kozmetiku nepouzivame. Asi 2x umyte vlasy samponom, par krat sprch.gelom a jedine co pouzivame pravidelne je mydlo. Vsetko mame od weledy. Vlasy a pokozka maju samocistiacu schopnost.

mischelin89
21. dec 2019

2.5r len cista voda. Nema suchu pokozku tak ani nicim nenatieram.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikpa
21. dec 2019

@sasa2810 až po roku, neprišlo mi ze dovtedy by to potreboval až keď sa mu v lete začali potiť nôžky a cítila som ich keď som pričuchla 😂

thoughtfulweirdo
21. dec 2019

Dvojrocnej umývam mydlom len zadok a ruky, alebo teda nejakú prípadnú špinu, na obyčajné kúpanie len čistá voda. Aj vlasy jej umývam len čistou vodou a nemá ich vôbec mastné, samé sa dokážu čistiť. Takže pokiaľ nemá žiadne problémy, vôbec nie je dôvod špekulovať s kozmetikou.

ukulela
21. dec 2019

@sasa2810 starsi si do dvoch rokov vystacil s obycajnym tuhym bupi mydlom, sampon nepotreboval, vlaskov mal malo. mladsi zatial tiez. detsku jemnu pokozku nepotrebujes drazdit, vysusovat, potom premastovat ...a teda 7 tyzdnov je naozaj prilis skoro davat olejceky, peny, sampony, naozaj uplne zbytocne, na ritku staci mydlo a na ostatne voda.

lula313
22. dec 2019

Dcéra bude mat 20 mesiacov a okrem šampónu Hipp nepouzivame ziadnu kozmetiku a ani nie je treba. Umyvame mydlom len ruky, keď príde z vonku, alebo niečo spinave chyti(napr topánku a pod)

lavender273
22. dec 2019

Pouzivam iba welleda mydlo (aj to az ked mala par mesiacov. Obcas jej s tym umyjem vlasy. Olej od mala iba kokosovy.

fiafia
23. dec 2019

@sasa2810 najlepšie nič. Časom bupi mydlo, šampón je zbytočný , po kúpaní sem-tam olejčeky.

lianika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ktochytavzite
23. dec 2019

Dcer m 3 r a nic nepouzivame,vodu a sampon,mydlo na ruky