Používame cookies. Viac informácií tu. OK
1gabriela13
1. okt 2019

@jaja23 moja ma 20mmesiacov,nepozera. Nejak ju to ani nezaujíma, ale pravdupovediac televízor ani ja nepozerám. Venujeme sa iným aktivitám.

veronika4495
1. okt 2019

no môj na to hľadí odkedy vníma :D má také kresielko vibrujúce traz má pol roka a miluje hlavne reklamy :D

hanata
1. okt 2019

Pri prvom dietati sa to da lepsie ukorigovat. Moje najmladsie cca od pol roka, co vnima, mozno trosku neskor. Spievankovo, Fiha Tralala, atd. Ale zacalo ju to realne bavit az v 1,5 roku, cize dovtedy pozerala len pasivne, kym pozerali ini surodenci. TV nemame doma ako krovie, je pustena, len ked nieco konkretne pozerame.

elizabeth88
1. okt 2019

My pozerame duck TV aj to len rozpravku Duck school-pani ucitelka a zvieratka. Pre zaciatok sa mi to pozdavalo.Moje dieta to pozeralo tak max 10 minut denne priblizne od roka.Dovtedy telka nie.Ani nie uplne kazdy den.Obcas.Teraz mmu nepustam telku,ani ja ju nepozeram,no chystam sa mu nieco opat pustat,mozno Fiha tralala bude dalsie alebo tak

sapetka
1. okt 2019

Od roka cca

zuzka1117
1. okt 2019

Môj bude mať 3 a ešte nepozerá

jaja23
autor
1. okt 2019

@zuzka1117 a co robíte okrem toho? Celý deň sa hráte.... Chodíte von.. Dá sa to aj keď si napr. Chorá? Ja som bola teraz dosť a nič som nevládala, keď dom sa mu už nemohla venovať, pustila som telku. Vždy tak na 10min aby som si trochu po ležala. Za celý deň pozeral tak hodinku dokopy, ale teraz vidím, že si trochu zvykol, už mi nosí ovládač, aby som ju zapla. Ma to hnevá.

elviku11
1. okt 2019

Moja má 3,5 roka a ešte telku nevidela. Ani tá mladšia. Čím neskôr, tým lepsie

zuzka1117
1. okt 2019

@jaja23 jasné hráme sa, ale väčšinou sa prehra aj sám lebo mám ešte ďalšieho mladšieho synčeka tak je stále čo okolo nich robiť. Môj syn mal dokonca toto leto zlomenu nohu, 2 mesiace mal sadru a telku ma nenapadlo zapnúť ani raz.je to o zvyku, syn sa vie krásne prehrat, verím tomu že keby som mu začala púšťať rozprávky tak by už vymýšľal a vypytoval ich

euka210
1. okt 2019

od cca 1,5r

fkata
1. okt 2019

Tesne pred 2 rokom, aj to obmedzene. Máme iné programy, takže nepozerá iba fakt minimálne.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre