Odlúčenie od 7 mesačnénho syna kvôli chorobe

mirisaj
21. júl 2019

Ahojte. Pred týžďnom v nedelu som skončila v nemocnici, šla som na pohotovosť so zubom ale doktorovi sa nepacili moje modriny po tele, a keď som mu povedala, že som sa nikde nebuchla, poslal ma na interne. Odvtedy som v nemocnici, bola som v kritickom stave a mohla hocikedy vykrvácať, nakoľko som nemala žiadne krvné doštičky. Diagnostikovali mi akútnu leukémiu. Problem je, že odvtedy som ani nevidela svojho 7 mes. synčeka. Moja liečba je časovo náročná, musim byť 30 dní v nemocnici, potom pojdem na pár dní domov a potom zasa na 30 dní do nemocnice a zasa na pár dní domov a tak asi 4-5x. Beriem chemoterapiu a ked pojdem domov
tak si nebudem mocť synčeka ani pritúliť...som z toho na dne..pomaly mi odchádza mlieko a ja len plačem a plačem ako mi chýba...baby, myslíte, že ma bude po toľkých mesiacocj odlúčenia poznať?

habibim
24. júl 2019

@mirisaj môj otec mal rakovinu hrtanu, vyliečil sa, ale chodí pravidelne na kontroly, moja teta 77r. najprv rakovina prsníka, vzali jej ho, o 4 roky na to leukémia, má ju doteraz už 3 roky sa lieči... A prednedávnom sme zistili, že moja 90r.babka ma rakovinu pankreasa...takze mam toho požehnane v rodine, ale verím, že to všetko zvládneme... Na jednej strane starsie osoby, takže treba počítať so všetkým, na druhej stane mne veľmi blízki otec a babka, ktorá má vychovávala a je medzi nami neskutočne puto, ťažko preťažko je aj to... Ale! Viera, nádej a sila s tým bojovať nás ženu vpred.. Každý sme tu pre niečo... A ty pre svojho synčeka... Ja verím, že sa z toho dostaneš🙏♥️

ktochytavzite
24. júl 2019

@mirisaj drzim palce!Maly nezabudne,A ked sa vyliecis najdete si cestu spat.Dolezite teraz je aby si sa vyliecila,ptm uz vsetko ok bude.

akopprincezna
5. jan 2020

@mirisaj ahoj, casto na Vas myslim... Ako to dopadlo? 🙂

mirisaj
autor
10. jan 2020

@akopprincezna ahoj, dakujeme 🙂 dopadlo to tak, že namiesto 30 dní som strávila v nemocnici 7 týždňov. Našťastie ma pustili domov na 4 týždne. Boli to ťažké dni, malý ma nechcel, bol stále iba na manželovi, taký bol zmätený..trvalo to asi 2 týždne, potom sa to začalo zlepšovať. Avšak znova som musela ísť na 4 týždne na liěcbu, potom 4 týždne doma a tak chodím stále. Keď som v nemocnici tak som so synom iba cez víkendy. Ale aj to je lepsie ako nič. Teraz už má rok a dosť sa na mňa naviazal, stále len “mama” “mama”. Akurát som doma ešte týždeň a potom idem zasa na ďalší 4 týždňový cyklus. Ešte mám pred sebou 2 také cykly. V apríli by mi mala táto liečba skončiť a potom už len kontroly, keďže som v remisii (liečba zabrala a v kostnej dreni nie je už detekovaná rakovina). 🙏🏻

sono2
10. jan 2020

@mirisaj veľmi ti držím palce aby to tak ostalo.

juliet86
10. jan 2020

velmi ti drzim palce!!!!!