Odplienkovanie 22 mesačného

monuska1111
15. feb 2019

ahoj,poprosim o názory: pred týždnom si moj 22m synček zmyslel, že nechce plienku,tak sme začali s odplienkovaním.Celkom dobre mu to ide,cika do nočnika,sem tam kaka.Ale s tým,že ho pravidelne volám na nočník cca každé 2h.Sám sa nepýta.Nehody su tak 2krat za deň.Máme pokračovat? Začne sa pýtat? ako to bolo uvas?

lejka01
15. feb 2019

Za mna pokracovat 😀my sme zacali trenovat tiez okolo 22m a vela nehod sme mali, ale pokracovali sme v tom ze sme sa pytali a pytame sa aj doteraz ked fakt ze dlho nepiska..u nas to bolo na dlho, asi po polroku si zacal sam sadat; sam si stahovat teplaky a slipky...nepyta sa ale sam si sadne 😉

siska53
15. feb 2019

@monuska1111 no.. ak su pokroky, tak ano, pokracuj.. ja som to vzdala po 4m.,lebo my sme boli stale ako na začiatku. Kakanie zvladla hned, ale inak sme mali stale.pol na pol nehody, len som vkuse prala.. to

slniecko35
15. feb 2019

@monuska1111 ved mu to pekne ide, pokracujte 👍
S mojou som zacala ked mala cerstvo 2r a strasne jej liezlo na nervy, ze som sa jej kazdu chvilu pytala, mozno aj preto sa sama zacala rychlo pytat. Skus pomaly predlzovat intervaly, mozes obcas aj zabudnut spytat sa a uvidis, drzim palce 🙂