Trojročná dcéra odmieta cikať do nočníka

ninuska80
5. mar 2018

Ahojte mamky, Idem si Sem po radu. Moja trojrocna odmieta cikat do nocnika ci wc.. Uspesne som ju odplienkovala, pochopila, ze Ked jej treba, ma sa pytat. Urcity cas to islo super a zrazu akoby sa zatala a nepyta sa. Radsej sa pocika a vobec jej Nevadi, ze je mokra.ked sa jej Opytam, ci jej treba, povie, ze nie a o Dve sekundy je mokra. Uz som Z toho Na nervy. Plienku cez den nechce, ale prezliekam ju Aj 8x...co s tym?

nelinka2009
5. mar 2018

@ninuska80 len obdobie... Prejde to, urcite sa nevrat k plienkam skus ju motivovat... Ak sa vypyta daj jej odmenu, pochval ju...

jankacaa
5. mar 2018

Aj u nas to bolo, ale nepocikala sa uplne, len si cvrkla. Ale aj tak som ju musela prezliect. Ja som si vsimla, ze ma bacsi nabeh na nehody pri chorobe. Plienky by som nedavala ani ja. Treba vydrzat

siska53
5. mar 2018

@ninuska80 a nezazila v poslednom.obdobi nejaku zmenu v jej zivote?

ninuska80
autor
5. mar 2018

No Stahovali Sme Sa Pred 2 mesiacmi. tiez ma napadlo, ze ju mozno to vyviedlo trocha Z mieri.

ninuska80
autor
7. mar 2018

@jankacaa Moja sa prave ze Aj Celkom pocika. A je jej jedno, Kde sedi. Vazne je to frustrujuce. Nechapem, ako jej nemoze vadit, ze je cela mora.

lenkanr
20. apr 2018

U nas to bolo to iste,precurana a uplne spokojna...dcera ma 4r.a uz o nieco lepsie ale stale ma nehody,plienka v noci este stale..problem je hlavne ak nie je vykakana...