Opatí sa v zime pre 19mesačného kočík, alebo golfky?

little_honeybee
12. sep 2018

Ahojtr maminky, v zime budeme mat 19mesiavov a ja rozmyslam nad predajom trojkombinacie, ktoru mam a kupou sportiaka / golfaca.aky mate nazor? Uz netteba a spoliehat sa na vlastne nozky, alebo predsa?
Ako dlho sa vase deti vozili v kociku?
Golfac asi v snehu neprejde vsak?
Dakujem za kazdh radu a ocenim aj tip na super sportovy kocik pre starsie dietatko. Dakujem 😊

dzina007
12. sep 2018

Ja by som este kupila nejaky sportak. Mne obe deti v 2 rokochbeste rady vliezli v zime do koca do fusaku. V zime ked su tie dwti naobliekane snehule oteplovaky bunda sa skor unavia pri prechadzke.

dzina007
12. sep 2018

My sme mali sportak baby jogger city mini GT. Zvladol aj sneh. Akoze lepsi by hol asi elite. Ald city mini s mensimi kolesami bol spratnejsi pre nas do auta

bella77
12. sep 2018

@little_honeybee tiez som este za sportak..za mna camarello eos...ma velke kolesa aj do snehu a je aj pre velke dieta..my sme velmi spokojni..

little_honeybee
autor
12. sep 2018

@dzina007 dakujem za radu 🙂 veru tiez by som vrala aby ma niekto povozil 🙂 vo fujavici

@bella77 dakujem za tip. Prexavaju ho aj len ako sportak ?

little_honeybee
autor
12. sep 2018

@bella77 aaà dakujem, uz som ho nasla, vyzera ze zdola ozaj kazdy teren super 🙂

dzina007
12. sep 2018

@little_honeybee hlavne oni maju nosnost 27 kg. Ja som v nom pdviezla aj 2 deti naraz. 😀

little_honeybee
autor
12. sep 2018

@dzina007 tak to uz hej, hihi. Len je asi dost tzky?

dzina007
12. sep 2018

@little_honeybee nieje. 9.5kg ma

bella77
12. sep 2018

@little_honeybee a je aj cenovo super myslim...kukni aj z druhej ruky ak nechces novy..vydrzia asi vsetko...a na to ze je velky nie je ani tazky ..ja ho kazdy den trepem autom a super..

tiumen
12. sep 2018

@little_honeybee určite by som bola radšej za BabyJogger - je to kvalitná značka a ten čo napísala dzina007 nie je tažký.. zato ten poľský vrak camarello bude ťažká krava a to si môžeš rovno nechať športovú časť z trojkombinácie 😅

little_honeybee
autor
12. sep 2018

@tiumen ja pozeram cybex balios s, spratny ale koliecka sa mi zdaju male na zimu.

bella77
12. sep 2018

@tiumen hlavne ze ho nemate ale vsetko o nom viete...vobec to nie je vrak..a nie je ani tazky..keby stal za prt urcite by som ho nedoporucovala..

tiumen
12. sep 2018

@little_honeybee inak, ja mám Balios s 😉 je to moja ❤ka ale veru snehu sa bojím s tými prednými takže na zimu idem teraz múpiť Valco Baby Snap4 trend sport tailor made 😀 inak aj ten je ľahký, veľká plocha na sedenie a nosnosť má 20kg

little_honeybee
autor
12. sep 2018

Ja by som rada kocik otocny do oboch smerov kocky, tak mam zuzeny vyber. Sice stale lustrujem internet ale tych obojsmernych je velmi malo. :(

tiumen
12. sep 2018

@little_honeybee a korýtkový či normálny ?

little_honeybee
autor
12. sep 2018

@tiumen skor normalny. Teraz mam korytkovy a zda sa mi, ze mala zle v nom sedi

tiumen
12. sep 2018

@little_honeybee a valco ultra ? Ale s nafukovačkami - tie sú vačšie ako tieto obyčajné..

alchemilkazltozelena
12. sep 2018

@little_honeybee nas maly bude mat v decembri 22 mesiacov..mala sa vozila v kociku tusim do 23..aj s malym tak planujem..najviac do 2 rokov..tie bude mat vo februari..potom ho predam .. mame 3 kombinaciu camarelo granada..sportovy kupovat uz nejdem

zuzka1502
12. sep 2018

Malý má 26 mesiacov a na zimu veru kočík este nechávam máme britax b motion 4 plus miesto v nom má a aj ked pochodí peši predsa len kočík ešte vyuzijeme

bucko555
12. sep 2018

Moja malá teraz dva v auguste a trojkombinaciu sme predali pred.tromi mesiacmi máme len golfac buď pôjde pešo alebo na sánkach keď bude sneh ale to u nás nebaví tak stačí aj golfac

hranolka22
12. sep 2018

@little_honeybee ja mam na predaj armadillo flip xt,otocna swdacka,lahky,spratny a hlavne mega miesta pre dieta.lozko az 100 cm.minulu zimu som ho mala aj v snehu a ok👍 akega strecha co ochrani pred vetriskom ci snehom

asia83
13. sep 2018

@little_honeybee Ja si život zbytočne nekomplikujem. Naša má 2,5 roka a používame športovú časť z trojkombinácie. Dám do toho nákup, keď chce pešo, ide, keď nevládze, do kočára.

janickacrazy
13. sep 2018

@little_honeybee Ja by som si na tvojom mieste nechala športovú časť z trojkombinácie teraz na zimu a potom na jar by som kúpila už len golfáč alebo nejaký spratný športiak s menšími kolieskami, moj najmladší má za chvilu 3 roky a ešte občas používame kočík na rýchle presuny ráno do školy so starším synom.

lubina
13. sep 2018

@little_honeybee to je za tvojom rozhodnuti lebo si najlepsie poznas svoje dieta, nasa starsia bola viac ako dva roky v kociku, zato mladsia uz pred druhymi narodkami dala kociku "zbohom" - dva roky mala v decembri, ale to uz bola davno bez kocika....vsade peso, alebo na mojich rukach, ale v kociku nie...

siska53
13. sep 2018

@little_honeybee tak ti poviem,maly chodil od 18.m.,takze kocik uz len keby nahodou a na nakup. Pri malej sme mali kocik do 3,5r.lebo neskoro zacala chodit a ma.slabsi svalovy tonus.

lacibo
14. sep 2018

@little_honeybee určite kočík, my máme 26 mes.a ešte ho na dlhé prechádzky musíme použiť, to je jasné.. hoci behá super a rada ( najradšej tam, kam my nechceme ísť práve 😉)..my sme mali iba hlboký a teraz britax affinity, kvôli tomu že je super - pohodlný, skladný a nahradí aj golfáč..budem ho používať trebárs aj do 4 rokov, ak pôjdeme niekam na výlet a pod. ( preto som nechcela trojkombináciu, príde mi nepraktická)

dupinka
15. sep 2018

Moji sú letní, obaja začali chodiť v 11mesiacoch, cez leto sme mali trojkolky a potom už kočík nechceli. Je to o dieťati. My sme veľa chodili von, peši, pomaly. Keď nevládali, vzala som na ruky, urobili sme pár krokov a išli ďalej sami, prip.oddych na lavičke. Pri druhom som aj malá kúpený golfač Nuno, aby sme stíhali so starším ráno do školy, ale nechcel mi tam sedieť.
V zime už ani nevedeli čo je kočík, mali sme sane, boby.

Ale poznám deti, ktoré v 3rokoch si radi pôsobia na prechádzke v kočíku.
Musíš vedieť, ako je fyzicky zdatné dieťa a ako to zvládate.